Laena raha välja

Ma EI LAENA mitte kunagi, mitte kellelegi. Tegelikult on võimalik teenida väljakuulutatud intressist isegi kõrgemat intressi, sest tänu saadud intressidele toimub portfelli eksponentsiaalne kasv, uuri siit! Väikesed nüansid mis muudavad maalitud pilti katastroofiliselt. Nüüd siis kuulen juba mitmeid päevi, milline tõbras ma olen ja kuidas minus pole kildugi empaatiast jne. ja muidugi on napud pidevalt pohjas, kasutab krediitkaarte. Kui aga väiksemast summast sularahast puudu on,siis olen käinud naabrit tülitamas ja temalt mõnikümmend euri laenanud,seda muidugi põhjusel,et mitte Raplasse atm juurde sõita.Võlg naabrile on jäänud seega mõnepäevaseks. Siiani olen alati laenatud raha tagasi saanud. Laena raha välja. Elan vaga askeetlikku elu. Minul laenamiseks nulltolerantsi pole. Järgnevalt näide pisut väikesema intressimääraga. Ma panen ju oma varad kinni, mida saaksin muidu kasutada ja minu arvates on normaalne laenu% küsida. Aga see pole siis mitte laenu tagasisaamine. Kuu lõpus oli ta samasuguses augus ning sõelus oma sõbraliste läbi ja niutus, et keegi talle laenu teeks. Viimased uudised \”sõbrannast\” – töötab ikka samal kohal, elab kuupäevast kuupäevani, ühest võlast teiseni..[/tsitaat] super ju, teised samasugused hoiavad eemale. Viskasin selle parasiidi enda elust välja ja kohe läks vabamaks. Sinul aga on ilmselt vaja edaspidi kuulda eda suunas lendu lastud asjakohatuid, peenelt õelaid ja ebaõiglasi kommentaare. samuti ei laena mina teistelt, noorena laenasin emalt ja maksin nii kunas lubatud ka tagasi. See on sinu raha ja asi pole selles, et sa ei saaks seda tagasi, aga sa ei pea seda ka kellelelegi seletama, miks sa seda jagada ei taha. Palk on tal peaaegu sama suur kui minul.

Kiirlaenukontorid? Leia parim ja soodsaim kiirlaen siit.

. Ja selle jutu põhjal teemaalgatajal küll midagi karta pole, nii et edaspidi võib ta oodata, et inimesed on temaga ausad ja õiglased. Et kui too kaotan voi midagi muud onnetust juhtub, siis ei jaa kohe nalga. Teistel aegadel, kus sissetulekud suuremad, olen ise meelsasti teisi aidanud. Ja sellest saadik on kõik ülesmäge läinud. ühesõnaga vaatab väga asjade hinda. Vastus käes! Mul ükskõik, kui sinusugused mind ebameeldivaks peavad. Ja see oleks suhted ära rikkunud. Olin pehmelt öeldes shokeeritud, sest arvasin, et oma teenistust võin ise käsutada ja ma ei pea tuttavatele sellest aru andma. Kui me laekunud raha uuesti välja ei laena, siis tegelikult ei saa me rääkida ka liitintressilisest kasvamisest. Aitan alati summaga ja rahast, millest mul ei ole kahju loobuda. Nt kui mul talvemantlit vaja ja sõber küsib laenuks summat, mis võtab kogu mu säästud, siis ma seda kindlasti ei annaks. Kusjuures ma ei ole rikas, hoian siis lihtsalt ise kokku, kui raha välja laenan ja kui ma selle tagasi saan, on see nagu üleliigne raha 🙂 Please wait. Ma sain ka kunagi kuulda, milline koletu inimene ma olen, nõuan raha, teisel niigi raske. Kui mul ikka kahtlus, et sealt raha tagasi tulemas kindlasti pole, siis ma laenu ei anna ka. Mida ma pean arvama, kui kolmas ja ühine tuttav tuleb küsima, et kuule, läksite X-ga riidu või miks ta nii vihane su peale on. Laenu jaoks on muud instantsid ja mina see ei ole. Ehk siis kui mul on sõber hädas ja ma saan teda aidata. AGA selle asemel, et veast õppida, pistis tema jälle seiklema, pralletama ja kulutama nagu oleks viimnepäev käes. Olin lahke ja andsin, maksis oma arve või ostis süüa, sai uue kuu palga ja maksis alati ilusti tagasi. Sõpradele laenan alati ja ei tao ka rusikat vastu rinda, et vot, mina oskan elada ja ise kunagi abi ei vaja.

Laen maksehäirega -

. On kahjuks ka solvujaid olnud, üks neist vägaväga hea sõber, kellest ei tahtnud ilma jääda talle raha laenates, kuid nüüd tundub, et jään temast ilma ka talle mitte laenates. 😉 oma raha võid käsutada nii kuis soovid. Peer to Peer lending is not all its cracked up to be and the rates are misleading. Jumal halasta, me oleme siiski täiskasvanud vastutusvõimelised inimesed, mitte lasteaed! Vaatan just nagis rippuvat uut ja vajaliku palitut ja tahaks selle voodoo nukuks käkerdada nind käsa väänata, ausalt.

Laena raha välja -

. Nad ei muutu kunagi, eriti, kui sisimas sellised õelutsejad on. Niii on olnud mu põhimõte terve elu, kui ise olen teeniv olnud. Annan nii et tagasi ei taha. alguses keeldusin, siis pakkus veel mitu korda kuni laenasingi temalt – ja tagasimakse kohta ütles, et maksad siis kui saad, ära muretse, ma ju tean, et sa maksad kunagi tagasi. Nii et alati läheb raha õigesse kohta. Nö tarbimislaenu ka ei anna. Tuttav laenu ei saanud ja kujutate ette – solvus ja solvus kohe nii, et lahmerdas seljataga minus ikka väga inetud jutud kokku. mina hindan inimeses võimet muutuda, see kiidetud põhimõttekindlus on pigem nüri jäärapäisus ja mitte voorus vaid puudus. Hea anekdoot kerjusest panga trepil oli kunagi liikvel. The only way to beat these rates is to loan to the high risks borrowers. Laena raha välja. Aa, kuskil pool aastat peale seda olin nii palju kõrvale panna suutnud, et sain teha vajaliku käigu oma järje parandamiseks. loomulikult maksingi, osade kaupa. Vahel juhtub, et mõni antud summa, on tagasi antud. Ma ei andnud midagi, teadsin, et tal oleks suuri raskusi tagasimakmisega. Latras tuttavatele stiilis \”vaata milline, ise ostis omale uue mantli, aga mulle laenata ei saanud!\”. teise inimese tunnetele sul õigust ei ole. NB! Ostsin jah, oli hädasti vaja. Sõbra heaolu on ka minu heaolu. Laenata saan summa, mida endal kindlasti nii poole aasta jooksul vaja pole. Aga ma ei solvuks,otsiksin alternatiive. õnneks on elu üsna kirju! Please wait. Aga ma siiski vaatan hoolega kellele ja milleks laenan. olen ka ise kunagi laenanud. So month after month the fixed payment is more capitol repayment and less interest. Kui tööl käib, küllap siis ka raha tagasi teenib. Olime alles iseseisva elu peale saanud, esimesed töökohad ja teenisime enam-vähem võrdväärselt, mina eelistasin elada tagasihoidlikult ja võlavabalt, tema aga priiskas täiega. Muidugi olen nyyd ihnur ja kooner ja nii kalgi sydamega.

Ei ja kõik ja ma ei pea midagi selgitama. Üks tuli isegi hiljem tänama, et ma ei laenanud talle, kuna ta polekski saanud tagasi maksta ning raha oleks läinud suht mõttetu asja peale, milleta nende pere oleks ka hakkama saanud. Need andmised on tekkinud mitte küsimise peale, vaid jutuajamiste peale, kus selgub et mingil põhjusel on raha vaja. Ei kai valjas soomas ega luba endale midagi yleliigselt. Mina oleksin parema heameelega tõbras ja ihnur kui et peaksin nagu valla sant hakkama oma raha kelleltki tagasi manguma. Loodan,et sul läheb jätkuvalt hästi.[/tsitaat] Mitte kahjuks vaid õnneks. Mina ei mängi enam panka! Please wait. Enam mitte kellegile ei laena. Ka pole ma inimene, kes hakkaks välja mõtlema põhjuseid MIKS ma ei laena. Ei mäleta, mis see pank lubas mitte teha, ja kerjus lubas mitte laenu anda. Igatahes minu rahaline madalseis on veebruar-märts,mesinikust sõbral aga juuli-august,siis saan mina jälle teda vajadusel aidata. Igal juhul tundub, et su tuttav on päris nõme inimene. Kui sul on vahendeid, millega aidata, aga jätad nimelt aitamata, põhimõtte pärast, siis ütleb see üht-teist iseloomu kohta. Rahaasjad jäägu ikka pankade pärusmaaks. Kui aga vaja nt auto parandada, millega tööl käia ainus variant, siis laenaks. Võimalik, et nendega olen ka pügada saanud. Keegi ei tea, mida tulevik toob. Ma arvan,et aprillis mul tööd on piisavalt,et teenida nädalaga see raha ja tagasi maksta.Tegelikult on praegugi tööd,aga rahvaloendaja töö seob mind. Ka kingitusi teevad nad enamasti väiksemaid ja odavamaid ning külakostiks võtavad võimalikult vähe kaasa. olen andnud, olen tagasi saamata jäänud, enamjaolt tagasi saanud. Aga üldse ei saa ma aru inimestest, kes laenu mittesaamise pärast solvuvad või veel hullem, keeldujat laimama hakkavad.

Minu Bondora portfelli ülevaade -

. Mis seljataga toimub, seda voin vaid aimata. Ju sa tead selle inimese tausta, et ei tahtnud talle laenata. Milline jultumus! Uhh, kohe tiba kergem sai, kui aur välja lastud. Ega mulle ka enam teregi ei suvatseta oelda. sõber küsis, et miks nii ruttu. Kerjusel oli pangaga leping. Mina kahjuks olen selline priiskavam. Loodan,et sul läheb jätkuvalt hästi. mina hindan inimeses võimet muutuda, see kiidetud põhimõttekindlus on pigem nüri jäärapäisus ja mitte voorus vaid puudus.[/tsitaat] Ei ole jah põhimõttekindlus, aitäh, JÄÄR olengi. Ma küsisin laenatud raha tagasi nimelt. Probleemne laen. Lobises telefoniga ja tegi endale hiiglaslikke arveid, kulutas klubiriietele, pidudele ja mööda Eestit ringi pralletamisele. Lülita laenajad enda elust välja ja keskendu oma asjadele. Ole parem õnnelik, et said tema tõelist palet näha ning pääsesid sellega võib-olla mõnest suuremast jamast või ussitamisest. Iga kuu lõpus kräunus msnis, et vajab mingit rahasüsti. Mis teha, inimeste majanduslik mõtlemine on erinev. Ei, see ei häri niivõrd, kuivõrd mind paneb imestama nii nõme käitumine. ma siis vastasin, et sõbrad ei ole selleks, et neilt raha laenata. Ta teab, et mul on saastud ja kais minult hiljuti laenu kysimas, sest enam uut krediitkaarti ei antud, volad kasvasid yle pea. Ilmselt ei ole kommentaari jätnud kasutaja enesele liht– ega liitintressi vahet selgeks teinud

Kommentit