Laenu kuulutused

Kiirlaen ID kaardig tuvastamine. Toome kohale ja tõstame maha. Sõelutud muld, killustik, liiv koos transpordiga. Teenust osutame peamiselt Tallinnas, Harju-, Rapla- ja Läänemaal. Olemas ka kõrged variandid "High Cube".

Rahandusminister Martin Helme: mina võtaks laenu.

. Samuti saadaval looduslik kruus, purukruus, sõelutud kruus. On-site training provided. Наличие навыков сварщика приветствуются. Suurematel kogustel hind kokkuleppel. Hind sõltuvalt asukohast ja kogusest. ПРИМЕМ НА РАБОТУ СЛЕСАРЯ, uus; Примем на работу слесаря по ремонту и обслуживанию промышленного оборудования. , Kõnniteede ja parklate ehitus. XL PESULAD OÜ PAKUB TÖÖD SÕIDUKITE SISE-JA VÄLIPUHASTAJALE, Töö kirjeldus: sõidukite käsipesu, salongipuhastus, keemiline puhastus, vahatamine, aruandluse koostamine, klientidega suhtlemine. Vajadusel saab tellida ka meie transpordi. Ekskavaatoril kummilindid mis säästavad pinnast ega ei lõhu seda. Meid külastades leiate eest suure valiku erinevaid kõlareid, võimendeid, ressiivereid, tüünereid, cd-dekke, vinüülplaadimängijaid, kassettdekke, retro raadioid ja palju.. Oleme partneriks Eesti kui ka välismaa suurimatele metsa ülestöötamis ettevõtetele ning anname garantii teostatud töödele, lintide taas. Hea intressiga laen. Tööks kõik vajalik olemas. Laenu kuulutused. Olemas sõitjateveo tegev.

LAENU VAHENDUS.KINNISVARA.

. , Kui soovite meile tööle tulla, palun helistage! Jääme ootama. Nõudmised kandidaadile: eesti keele oskus, hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, korrektsus ja täpsus, B-kat. METSAMASINA LINTIDE TAASTAMISTÖÖD, uus; Teostame metsamasina lintide taastamistöid! Müügil metsamasina lintide kuluosad, erinevas suuruses lindilukud. , Otsin osalise tööajaga tööd.

KLIENDITEENINDAJA NAISTE RIIETE KAUPLUSSE WOMAXI, ÜLEMISTE KESKUSES, Naiste rõivaste kauplus Womaxi Ülemiste Keskuses, otsib heatujulist teenindajat, kes on tegus ja hakkaja, tunneb huvi moe vastu ning oskab klientidele nõu anda nii eesti kui vene keeles. , Rehvi ABC pakub tööd rehvitehnikule Keilas. , Müüa ehituslikku saematerjali, voodri-, põranda-, terrassilauda. Otsime oma meeskonda täistööajaga sõbralikku, ausat ja tegusat. Kutsikate vanemad on rahvusvahelised tšempionid ja tööt. , Müüa küüslauku "Ljubašha". Tööülesanneteks on lennu. Kaablikraavid, kraavide puhastus, vundamendi lahti kaevamine, pinnase planeerimine jne. * veoteenused* kolimisteenused* vana mööbli äravedu* kodumasinate ja kodutehnika äravedu* keldrite,. Bowlingurajad on töökorras. Töötame paindliku töögraafikuga ja arvestame erisoovidega. , uus; We offer work in Norway to: Fish processors. , Müüa küüslauku "Ljubašha". Ootused kandidaadile: Kasuks tuleb eelnev töökogemus rehvitehnikunaKohusetundlikusTäpsusOmalt poolt pakume: Vajadusel väljaõpe kohapealKaasaegset ning sõbralikku töökeskkondaVajadusel abistam.

LAENU FINANTSEERIMINE ERAISIKUTELE, muu, kuulutus 46787573.

Kommentit