Laenulepingud

Ettevõtjana või asutuse kasutajana tuleb enne e-teenuse kasutamist valida ekraani ülal paremal asuvast rippmenüüst "Roll" endale vastav töö- või ametikoht. AB Kreditex AS. Laenulepingu alusel annab üks isik teise isiku kasutusse kindlaksmääratud rahasumma või liigitunnustega asja ja teeb seda tasuta.

Näidis - Laenuleping - Leping / ametlik dokument.

. See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid.

Ettevõtte või asutuse esindaja pääseb dokumentidele ligi juhul, kui ettevõttele või asutusele on loodud konto riigiportaalis ning esindajale on antud vastavad õigused ja volitused.

Dokumendinäidised - EAS

. See tähendab, et krediidileping on alati tasuline, isegi kui osalised pole kokku leppinud intressi suuruses. Käesoleval lehel pakume TASUTA allalaadimiseks erinevaid dokumendipõhjasid ja -näidiseid. Ärge kulutage oma aega dokumentide nullist koostamiseks ja laadige vajalik näidis alla meie lehelt. Tasulisus aga seisneb krediidisaaja kohustuses maksta krediidiandjale intressi raha kasutamise eest. Laenulepingud. peatükis laenu- ja krediidilepingut. Vali parim 9000 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Krediidilepingu alusel antakse tasu eest kasutusse rahasumma. Laenulepingud.

Kommentit