Laenusummad jäävad vahemikku 300 kuni 30000 eurot

See info on Bondoras muide täiesti kättesaadav.Ühisrahastu ei nõua eelteadmisiEnergeetika nõunik Marilin Tilkson:Paar aastat tagasi juba mõtlesin, et tahaksin oma rahaga arukamalt ümber käia. Konto on juba tehtud ka kinnisvarale keskendunud ühisrahastuse keskondadesse EstateGuru ja Crowdestate, kuid kahjuks ei ole mul veel õnnestunud sobiliku investeerimisobejekti peale sattuda. Lisaks kavatsen ka investeerida teistesse varaklassidesse. Kui on soov kolm aastat oma raha kasvatada, siis pole sotsiaalpangandus tõenäoliselt kõige õigem koht,“ rääkis Saare.Riske aitab investori sõnul paremini leevendada ka asjaolu, et Eestis jagavad investorid erinevate rahablogide kaudu väga palju infot. Kristi Saare eestvedamisel korraldati klubis aruteluõhtu sotsiaalpanganduse teemal. „Pangad on suhteliselt ranged ja nad ei kipu pikaks ajaks tarbimislaene välja andma. Ettevõtetele laenuandmiseks on mõeldud Investly. Leping on sõlmitud laenuandja ja laenuvõtja vahel.Teine küsimus on Saare kinnitusel see, kui suures ulatuses usaldada laenuvõtjat. Seda investeerimisvõimalust soovitab ta eelkõige neile, kel silme ees pikemad eesmärgid ja alustamiseks väikesed summad.„Tuleb endale koostada optimaalne strateegia, mis sisaldab võimalikult vähe riski ja võimalikult häid tulemusi. Seda muidugi vaid juhul, kui laen ka tagasi makstakse.

. Investly meeskond teeb äriplaanile ja finantsidele tasutauuringu ja annab investorite jaoks ettevõtetele krediidireitingu. Investor saab igakuiselt tagasimakseid annuiteetgraafiku alusel. Samuti tuleb korralikult läbi töötada portaalide juhendid ning foorumid.Kogemused sotsiaalpangandusegaIntressid lähevad uutesse investeeringutesseKujunduse valdkonnas töötav Kaire Lusti:Laenud on väga hea investeerimise viis. Sotsiaalpanganduses saab inimene võtta laenu viieks aastaks ja maksta see väikeste summadega tagasi,“ rääkis ta. „Bondora majandusaruandest on näha, et kasvava ettevõttena toodab see korralikku miinust. Kardetakse, et kui tuleb kriis, siis inimesed ei suuda laenu tagasi maksta. Selle puhul pole aga olemas kuldreeglit. Kuue ja poole aastaga on meil tekkinud kuus erinevat portaali, mille kaudu saab mugavalt kodus istudes valida, kuhu oma raha paigutada. Keskkond võtab teenustasu laene soovivate ettevõtete käest ja investor saab väikese summaga ligi erinevatele laenuprojektidele.Investly – keskkonnas saab anda laenu väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle teenindamisest pole pangad huvitatud. Inimeselt inimesele saab raha laenata OmaRahas, MoneyZenis või Bondoras. Allikas: naiste investeerimiskoolituse materjalid Kui ei maga, ära investeeriKolmas oluline risk on Saare sõnul tururisk ehk geopoliitiline risk. Samal ajal tuleb Saare sõnul arvestada, et mingi osa laenudest läheb nagunii pankrotti. aasta novembri alguses liitusin naisinvestorite klubiga. Kinnisvarasse investeerimist pakuvad EstateGuru ja Crowdestate.Saarel on kogemusi Bondora, MoneyZen ja Crowdestate portaalidega.

Väikelaen » Ilma tagatiseta väikelaenud - Leia soodsaim laen

. Küsimus olevat lihtsalt selles, kui hästi osatakse oma riske hajutada. Hajutamine ongi tema kinnitusel kõige olulisem märksõna.Kerkivad erinevad riskid„Samas on ka mõned riskid, mida inimesed väga-väga kardavad,“ tunnistas Saare. Kui seda ilma tausta teadmata lugeda, siis pole aruanne just eriti julgustav,“ märkis ta.

Ühisrahastuse abil laenude andmine tundus mulle kõige lihtsam viis kuidas alustada investeerimisega. Siinkohal aitab investori sõnul aga kaine mõistuse säilitamine. Laen ärikluiendile. „Mina võtan suuremaid riske ja mul on pikaajaline strateegia. Sotsiaalpangandus on hetkel suhteliselt kõrge tootlikkusega varaklass, nii et riske on siin tavapärasest rohkem,“ märkis Saare. Investor usaldab seda, et portaal oskab hinnata, kellele tasub laenu anda. Laenusummad jäävad vahemikku 300 kuni 30000 eurot. Samas võib Saare sõnul USA näitel eeldada, et kui portaal juhtumisi tegevuse lõpetab, siis võtab teine portaal need laenud üle. Laenajad Eestist, Soomest, Hispaaniast ja Slovakkiast.MoneyZen – sihtgrupp sarnane Bondoraga, reklaamitakse veelgi tugevamat laenuvõtja kontrolli

Kommentit