Lahutus ja laenuga ostetud korter laenud töötule

Võimalus jätta laps enda juurde on teil kahtlemata olemas. Vastuseid sellega seotud küsimustele, mida on esitatud tasuta juriidilistel konsultatsioonidel Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi Eesti büroos, pakume teile lugeda käesolevas väljaandes. Sealjuures on suur abi sellest, kui kanda kinnistusraamatusse märge, et omanikud on mõlemad abikaasad ehk registris on kaks omanikku. Seepärast ei ole võimalik abielu Eesti ametiasutuste kaudu lahutada. Carmen laenud. Elukoht tähendab registreerimiskohta vastavalt Rahvastikuregistri andmetele. Laste käest kohtus küsitakse, aga tõenäoliselt tahavad lapsed elada emaga ilusas majas, kui isaga ja selle uue tibiga mingis korteris. Nüüd aga on abielu lagunemise äärel. Kirjutab, et käsil lahutus, samas kirjas, et kolis ammu välja. Aga miks sa seda kõike oma ex-ile ei räägi. Kaitsta end selle eest, et teie abikaasa võib pärandada oma varaosa oma praegusele kallimale, pole võimalik. Seepärast kavatsen ma temast lahku minna ning  asuda koos lapsega elama Eestisse.

Lahutus ja vara jagamine. - Perekooli Foorum

. Esimene – võib proovida minna mitte Perekonnaseisuametisse, vaid notari juurde ja lahutada oma abielu seal. Kavatsen oma abielu lahutada. Vastab Inimõiguste Teabekeskuse jurist Jelena Ježova. Selline on olukord, kui vaadata asju faktide järgi – mitte emotsioonide põhjal. Mind isegi ei huvita sellest majast saadavad võimalikud tulud, pooleks või isegi vähem, ei ole ka vahet. Laen palgatõendita. Võib-olla naine istub seal majas, sest kardab, et muidu jääb kõigest ilma. [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]Kohus siin ainuvõimalik tee, muuseas, kui sul kohtus õnnestub ka tõestada, et teine pool pole maja soetamisse midagi panustanud, saad vbl kogu maja endale.[/tsitaat] Rumal jutt. Tahaks lihtsalt eluga edasi minna ja et see teine pool sama teeks. sitta rahvast on ikka siia maakera peale lastud. Kuid juba ainult selle mõtte peale ähvardas ta lapsed mult üldse ära võtta ja kohtu kaudu polevat see probleem. Pärast seda, kui olime korteri välja ostnud, vormistasime selle minu nimele. Kui teil õnnestus mingil moel saada laenu ilma naise nõusolekuta, siis nüüd ei ole lihtne poole summa tasumist nõuda isegi kohtu kaudu, kuna kusagil ei ole märget selle kohta, et laenu anti mitte ainult teile, vaid ka teie naisele. Ostsime enne abiellumist eluasemelaenuga korteri. Peab aga arvestama asjaoluga, et Eesti kohtud lahendavad väga tihti probleeme välismaalastest isade kasuks. Teine variant on pöörduda kohtu poole. Nüüd kavatseme naisega oma abielu lahutada ning see summa tuleks pooleks jagada, aga mu abikaasa ei taha sellest kuuldagi. Teisisõnu on ainult teil õigus otsustada, mida sellega teha. Olen nüüd kohe täitsa nõutu, et mis teha. Antud juhul, kuigi laen on võetud abielu ajal, vastutate selle eest juriidiliselt ainult teie. Mu tütrele on määratud kohtus kindlaks lahutusistungi kuupäev, kuid haige lapse teises riigis ravimise tõttu ei saa ta kohale ilmuda. Tagatiseta laen ettevõttele. Olen nendega nii palju koos, kui vähegi lubatakse. Mees keeldub abielulepingule alla kirjutamast. Ütles, et ma võin ju maja müüa aga ta keeldub ka võimalikke ostjaid üldse majja laskmast või siis tema müügi korral lihtsalt notarisse ei ilmu. Ma tegin mehele ettepaneku, et korter jääb mulle ning vastutasuks maksan laenujäägi mina. Lahutus ja laenuga ostetud korter laenud töötule. Me abiellusime Kõrgõzstanis. Abielu alguses ostsin maja ja see on täiesti minu oma. Müügi korral saaks ikkagi nii palju kasumit, et selle eest saaks ka teine pool korteri osta või siis kallima korteri sissemaksu teha. Kuna vene keel on Kõrgõzstanis üks ametlikest keeltest, leiate probleemide ja täiendavate tõlgeteta vajaliku avaldusblanketi sealse rajoonikohtu koduleheküljelt. Seda tuleb tasuda veel kuus aastat. Endal tal puudub võimalus nii suurt laenu saada, et enda osa välja osta. Tal puuduvad ka vahendid, et üldse laenu edasi maksta või maja üleval pidada.

Lahutus ja ühine kodulaen - DELFI Naistekas

. Kahtlen siiralt, et see mehe ainus vara on. Enne pead aga rahulikult exnaisega maha istuma ning asjad selgeks rääkima. Ent selleks, et teha kõike õigesti, tuleb kas leida Rootsis jurist või vaadata, millistel meie suurtel advokaadibüroodel on seal esindused või partnerid. Kuid juba ainult selle mõtte peale ähvardas ta lapsed mult üldse ära võtta ja kohtu kaudu polevat see probleem.[/tsitaat] Usu mind, ta EI SAA sinult lapsi “ära võtta”. [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]Kohus siin ainuvõimalik tee, muuseas, kui sul kohtus õnnestub ka tõestada, et teine pool pole maja soetamisse midagi panustanud, saad vbl kogu maja endale.[/tsitaat] Jah, nii on. Ent pangas öeldi pärast korteri hindamist, et minu sissetulekutest selleks ei piisa. Võta alustuseks juristilt konsultatsiooni. Kohus siin ainuvõimalik tee, muuseas, kui sul kohtus õnnestub ka tõestada, et teine pool pole maja soetamisse midagi panustanud, saad vbl kogu maja endale. Ja nagu ka juba ütesin, siis tema selleks lihtsalt võimeline pole. [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]Mind isegi ei huvita sellest majast saadavad võimalikud tulud, pooleks või isegi vähem, ei ole ka vahet. Oletame, et teie endine abikaasa keeldub. Kolmas võimalus on müüa korter oksjonil ning jagada müügist saadud raha pooleks. Omalt poolt annad kõik, et pank>kohus>kohutäitur>müük läheks võimalikult kiirelt. Mehe kohta avaldust Eesti politseile anda ei ole teil õigust, kuna ta ei ela Eestis. naine saboteerib müüki, mees on naise kulusid kogueg tagunud. Vastab Inimõiguste Teabekeskuse jurist Jelena Karžetskaja. Aluseks on korteri soetamine abielu ajal. [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat] Mees ei ela ju selles majas enam.

Pakkuda tuleb kõiki osapooli rahuldav lahendus ning ongi õnn majas. Ma tahan meie abielu lahutada, kuid sealjuures kaitsta ka oma vara. Rääkida olen püüdnud, kuid saan ainult sõimu ja ähvarduste osaliseks. Maksku need summad naisele välja ja küll siis naine ka maja eest jõuab mehele maksta. Lisakulud muidugi kaasnevad, aga samas võid sa ju niimodi saada oma maja täieõiguslikuks omanikuks. Ma võtsin abielu ajal vara ostmiseks laenu. Kohtusse võib minna, kui asju saab reguleerida ka notaris. Võtaksin nad meeleldi enda juurde ja lapsedki eelistaks seda varjanti. Loomulikult jäi laste kodu ühisvaraks ning kuna lapsed on väikesed, siis elab ema ühisvaraks jäänud kinnisvaras koos lastega ja isa üüris endale korteri. Otsi endale pädev jurist ja mõtle, mis on sinu lastele parim. Kui ikka kenasti segitada, et me enam paar ei ole, vara on meil ühine, leiame mõistliku kokkuleppe ja kõik rahul. Lahutuse korral ei saa mees midagi. Niisugust testamenti ümber kirjutada ei ole mõlema abikaasa juuresolekuta võimalik. See aga ei tähenda, et endine abikaasa ei saaks vormistada kinkelepingut. Seda on võimalik vältida ainult abikaasade vastastikuse testamendiga, kui te jätate kõik endisele abikaasale, pärast tema surma aga teisele isikule, näiteks teie tütrele. Mees on nendest lastest juba loobunud oma käitumisega. Elatistki ma temalt ei hakkaks nõudma ega üldse mitte midagi. Seal on tal maja ja auto, siinsest ühisvarast on ta aga ammu loobunud. kui valikus on normaalselt teeniv isa, kellega jääksid lapsed senisesse elukohta, ning ema, kellel pole ei korralikku tööd ega elamispinda, siis on suurem tõenäosus, et laste püsivaks elukohaks jääb isa kodu.

Lahutus ja laenuga ostetud korter; laenud töötule -

. Aasta algul soovivad inimesed üksteisele harjumuspäraselt head uut aastat ja ka uut õnne. Teoreetiliselt peaks teil jätkuvalt ühishooldus olema, kui sa just mingitele paberitele pole lolli peaga rahu säilitamiseks alla kirjutanud. Ei usu mina, et ükski kohus neid enam mehele mõistaks. Vanemlikke õigusi võetakse meil siin ära ainult viimases hädas. Võrrelda on võimalik siiski ainult rahalist panustamist. Me registreerisime oma abielu Saksamaal, kus hiljem sündis laps ja kus me elame siiani. Lisaks kiirlaen sularahas 0% intressiga ja soodne auto laen.. On vaja ainult ühe abikaasa avaldust, milles osutatakse, et mõlemad pooled on lahutusega nõus, kuid Perekonnaseisuameti kaudu on see võimatu, kuna mehe alaline elukoht on Soomes. Lapsed on juba harjunud emaga elama. Esimene: korteri omanikuks jääte teie ja maksate endisele abikaasale hüvitise. Pakud näiteks eksile, et kuni ta oma elu jonksus ei ole, seni sa elatist lastele ei nõua – ja ma ei usu, et ta väga palju vastu võitleks. Kohtuistungi kuupäev on teada ning seepärast võib teie tütar esitada taotluse lükata asja arutamine mingi mõistliku aja, näiteks kuu, võrra edasi, lisades meditsiiniliste dokumentide koopiad. Ise tead, millises elus järgmine kord sünnid. Aga mina ei näe põhjust, miks sa ei võiks lapsi endale saada, kui nad ise seda ka tahavad ja läbisaamine sinuga hea. Niisugune jagamine tähendab, et valitakse üks kolmest võimalusest. See tähendab, et kõigepealt peab ta tegema teatavaks oma arvamuse lahutusnõude kohta. Lapse sünnitunnistus tuleb tõlkida eesti keelde ja tõlge kinnitada apostilliga. [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]Rääkida olen püüdnud, kuid saan ainult sõimu ja ähvarduste osaliseks. Samas ei ole ju mõeldav emalt lapsed ära võtta, ikka isadelt võetakse lapsed… Selles osas olen juba ähvardusi piisavalt saanud. Tema osalemine lahutusprotsessi kohtuistungil on kohustuslik. Mõnedel juhtudel tulevad pangad niisugusele palvele vastu. Kohtumisel temaga tundke huvi selle vastu, et kui te nõuate välja alimendid ning teil on käes täiteleht, kas siis pank võib pidada igakuiste alimentide summat teie sissetulekute täienduseks. Seaduse silmis on mees juba lapsed jätnud ja naine kasvatab lapsi üksi. Kui summad on hüvitatud, siis võib hakata naise käest midagi nõudma. Kogu teemapüstitus tundub veider

Kommentit