Liikluskindlustus – kust leida soodsaim?

Näide: Neljaliikmeline pere läheb rannapuhkusele. Roheline kaart väljastatakse poliisi kehtivuse ajaks ja see on tasuta. Laen krediidipangast. OÜ Omaraha. Näiteks saad kiirelt ja lihtsalt sõlmida Poliis.ee-s liikluskindlustuse pereliikme või sõbra autole, kel parasjagu arvuti kasutamise võimalus puudub.

Creditstar Estonia AS – Creditstar. See tähendab, et liikluskindlustuse lepingu sõlmimiseks ei pea Sa olema sõiduki registreerimistunnistusele kantud. Kui reisijad vajavad erinevat kaitset, tuleb vormistada erinevad lepingud. Jääd sellel lepingul ettevõtte esindajaks. NB! Vaata liisinglepingust, millised on nõuded omavastutusele! Soovin sõita autoga Venemaale, Ukrainasse või Valgevenesse. Lisaks rannamõnude nautimisele kavatseb pereisa koos pojaga minna sukelduma, pereema ja tütar sellega tegeleda ei soovi. Kui sõiduk on juba müüdud, siis saab lepingu lõpetada vana omanik ainult uue omaniku nõusolekul või uus omanik. Makseosade arv makse suurust ei mõjuta. Reisi- ja liikluskindlustuse makse tuleb tasuda korraga. Mõistlik on sõlmida kaks lepingut emale ja tütrele ilma kõrge riskiga tegevuse kaitseta, isale ja pojale kõrge riskiga tegevuse kaitsega. Liiklusõnnetuse põhjustamise järgselt suureneb õnnetuse põhjustanud sõiduki vastutava kasutaja, selle puudumisel omaniku, kindlustusmakse. Liikluskindlustuse kohta saadab Poliis.ee pakkumus-arve.

Liikluskindlustus - pakkumised, hind, kalkulaator, võrdlus.

. Liikluskindlustus – kust leida soodsaim. NB! Ettevõtte esindajaks sellel lepingul jääb isik, kes e-büroosse sisse logis! Jätka lepingu vormistamist ja teosta makse pangalingi kaudu või vali arvega tasumine. Vali soovitud kindlustus ja sisesta vajalikud andmed. Selleks pead sisestama ettevõtte registrikoodi, nime ja telefoni numbri. Avalduse lepingu lõpetamiseks saad saata Poliis.ee-st kui oled sisse loginud. Laen – mis see on?. Täida enda andmed ja salvesta need.

Kindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Liikluskindlustus – kust leida soodsaim?

Kommentit