Liisu laen

Tõstsin käe, et teda puudutada, kas ta on ikka päriselt siin ja sain elektrilöögi, mis halvas mu käe, käsi kukkus alla. Hallid on kogu aeg siin elanud. Mõttel on jõud, see on programm, mida igaüks saab ise käivitada. Fotod: Telegram ja internet Samal teemal: Eesti muusik: kohtusin reptiilidega. Ta on suuteline astraalis liikuma ja enamatki. Pangad.Eestis nimekirja laenud kiire. Kui ma järgmisel hommikul ärkasin, oli minuga taas kõik korras – olin jälle mina ise. Reptiile on samuti erinevaid. Kena oleks, kui nad kõik üles ärkaksid. Enamik unehalvatust kogenuid kirjeldavad seda kui ülimalt ebameeldivat kogemust, millega võib kaasneda isegi surmahirm. Meie planeet on väidetavalt katseplaneet. Kui sa energiat pillad ja ise seda ära kasutada ei oska, on kohe erinevad olendid madalamatest sagedustest seda endale imemas. Mehel ei olnud ka sellist emotsiooni nagu naermine, ta võis teha sellist nägu küll, aga kõlavat naeru tal ei olnud. Liisu ütleb, et mõttel, sõnadel, kõikidel tegudel – kõigel, mis me siin teeme – on oma kood, muster, millel on ka heli, maitse ja lõhn. Liisu laen. Enamik uurijaid usub, et unehalvatuse ajal imevad parasiitsed tulnukad inimestest energiat, nad toituvad sellest – Jah. Sellepärast nad seda teevadki. Mu sõbranna nägi enda unehalvatuse ajal, kuidas hall iminappadega imes energiat. “Mul hakkasid juhtuma sellised sündmused, et see on lausa uskumatu – minu ellu tuli reptiil. Ta jälitab mind tihti ja kuulab mind vahel siiani pealt.

Google

. Kord oli mul unehalvatus, ma ei saanud ennast liigutada, vaatasin oma kolmanda silmaga ja nägin, et minu sees on kaks toru, mille kaudu imeti energiat. Umbes nii, nagu sipelgatel on töösipelgad, samamoodi on hallidega.

Eestlanna pihtimus: Elasin koos reptiiliga | Telegram

. Ta soovitab oma soovid üksikasjalikult paberile üles kirjutada, see aktiveerib need. Mõtlesin, et kuidas ta sisse sai, uks on ju lukus. Liisu niigi värvikas elu võttis aga uue pöörde möödunud aastal. Tahtsin endale rahu tagasi, läksin metsa jalutama, rääkisin puudega. Mõtlesin “ja ukse olen ka lahti unustanud no ja siis mis sellest”. Emotsioonide kadumine Kui mees mu elust kadus, siis tahtsin ikkagi teada, mida ta tunneb ja millises olemuses ta on. Ootasin oma ellu uut kaaslast ja oligi kohe plaks kohal,” räägib naine.

Usaldusväärne pank Eestis | Holm Bank AS

. Tulin koju tagasi, vaatasin, et uks on lahti ja võtmed ees. Poeg küsis, miks ta selle peale kuri on. Mees suhtleb hallide tulnukatega “Mu poeg peilis teda, palusin pojal vaadata, mida mees teeb ja kus ta on. Ma arvan, et nii, nagu on olemas häid ja halbu inimesi, on ka reptiilidega. “Olen olnud sellises seisundis, kus tunnen, et ma olen ülivõimas, minus on kõik universumi teadmised. Kui ma oma kehast välja lähen ja näen oma keha, siis tean, et saan minna ükskõik kuhu. Too reptiil, mulle jääb selline mulje, et ta oli selline healoomuline reptiil, tihtilugu kirjeldavad meile saadaolevad allikad, et reptiilid on kõik n-ö halvad. Nad on konkreetsete vereliinide järgi välja valitud, sest nii on neid lihtsam kontrollida. Ma olin varem alati õnnelik ja armunud olemises, aga kui ma olin, siis oli kõik see läinud. Naine räägib, et kõiki soove on võimalik manifesteerida, tuleb vaid ülitäpselt teha endale selgeks, mis see on, mida sa soovid. Läksin oma tütrele külla teise maakonda ja teekond kulges nii, et ei mäletagi, kuidas sinna sain. Näiteks läksin paariks päevaks kodust ära ja jätsin ukse lahti. Liisu laen. Nad saavad ka oma kuju muuta.

See on toimunud juba iidsetest aegadest saadik. See on hetk, kus avaneb mingi portaal ja ma saan universumiga üheks,” kirjeldab ta. Ta kõnnib rohelises, veedab väga palju aega metsas ja suhtleb palju ka loomadega. Mulle tuligi teadmine ja ma mediteerisin ning korrastasin oma keha. Liisu on juba lapsest saadik näinud teistesse dimensioonidesse ja tema kahel lapsel on samuti erilised võimed: nad suudavad näha energiaid ja aurasid ning saada matemaatiliste võrrandite vastuseid ilma arvutamata. See teadmine tuleb minusse ise. Reptiilid ja hallid suudavad mõlemad oma kuju muuta. “Ma tean, et sa peilisid mind,” ütles ta. Teda ei huvitanud mu minevik. Hallid on töölised, neid on vorbitud samamoodi, nagu meie teeme roboteid. Seda saab isegi “nämmutada” ja venitada kui nätsu. Ta rääkis kahe halliga ja kolm halli seisis eemal. Ta näeb öösel paremini kui päeval. Nad saavad teha end enamikule inimestele nähtamatuks, nad elavad maa all. Poeg küsis mehelt Facebooki kaudu, kas ta oli rapsipõllul. Hall olevat talle isegi öelnud, et armasta mind, kas sul minust kahju pole… Ja sõbranna läkski sellega kaasa ja lasi endast energiat imeda. Ta rääkis, kuidas käib metsas magamas ja hundid tulevad ta juurde. Oleme tulnukate kontrolli all, nad lollitavad meie mõtetega ja tekitavad meile illusioone “reaalsusest”. Mul tuli tagasi taipamine, et valgusolendid on alati minuga ja palusin neid,et kuidas saan ennast aidata. Küsisin, et kas oledki päriselt siin ja järgmisel hetkel ärkasin hommikul üles. Ühel ööl ärkasin üles, pea oli täiesti selge, nagu päeval, ja ma nägin, et mees seisab mu voodi kõrval. Halle on erinevaid liike, suuremaid ja väiksemaid, ning hallid alluvad reptiilidele. Ma sain valgusolenditelt teadmise, et ma ütleksin, et olen valgusolend ja nõnda täitsin end valgusega, torud hävinesid ja sain unehalvatusest välja. Nad suudavad ka peilida, mis on sama nagu kaugvaatlus. “Olen paar korda märganud, et terve mu keha helendab – olen valgusolend. See ei ole isegi rääkimist väärt, see on iga teadvustunud olekus inimese kohus. Meie suhe lõppes siis, kui ma koheselt ei läinud koosellu, vastavalt tema soovile. Enamik inimesi ei ole selliste teemade peale isegi mõelnud. Inimene on tegelikult kõikvõimas.

Keraamik Liisu Arro päikeseline, kunsti ja kauneid hetki.

. Tarbimislaen 2000 tagatisega laenud. Poeg nägi, et tol hetkel oli mees rapsipõllul ja tema ümber on hallid olendid. Inimesed peavad teadvustama, kes nad on, miks nad siin on, mis on elu mõte. Vahel on minu sees nii palju energiat, et ma ei oska seda kontrollida, olen läinud metsa ja laen selle mõne puu sisse,” sõnab naine

Kommentit