Liitintress

Tähtis on, et sa midagi hakkaksid tegema. Oluline on mõista ajafaktori ja investeeringute tulususe määra sümbioosi. Vabandatakse ennast välja lubadusega, et „alustan investeerimist siis, kui see raha on koos ja saan korraga teha arvestatava rahapaigutuse“. See on intress, mida arvutatakse mitte ainult ise sisse pandud rahalt, vaid ka juba sellega teenitud tulult. Liitintress.

Liitintressiga kasvavad peaaegu kõik väärtpaberi- ja fondiinvesteeringud, millest vahepeal raha välja ei võeta. Investeering on nagu puu, mille varjus võite vanaduspõlves mõnusalt istuda ja elu nautida. Lugege lisaks:  Protsentidest on huvitav rääkida. Üle nelja korra suurem summa! Meie mudel ei võta arvesse inflatsiooni, makse ja muid segavaid faktoreid, ent see ei ole ka selle postituse sisu. Sellisel moel investeerides toimub iga ost eri hinnatasemelt, tänu millele väldite ekstreemumeid.

Intressimäära arvutamine -

.

Kuidas liitintress enda kasuks tööle panna

. Esiteks kipub asja edasilükkamine päädima tegemata jäämisega ja teiseks võimendab ühekordne suur rahapaigutus investeeringu riski. Liitintressi puhul tekib suurem osa tulust investeeringu lõppfaasis, kus rahahulk, millelt intressi arvutada, on kõige suurem. Kui jätkate ostmist ka langeval turul, siis saate iga järgneva investeeringu teha odavamalt tasemelt. Võid ju teha ka homme, aga siis tuleb sul leppida väiksema lõppkasumiga, kuna liitintress töötab kõige magusamalt just lõpus. Lugege lisaks:  Investeerige regulaarselt Ühekordse paigutuse asemel tuleks investeeringut ajaliselt hajutada ehk investeerida näiteks iga kuu või iga kvartal, hoolimata sellest, kas turg tõuseb või langeb. Korraga suurt summat paigutades on oht, et teete investeeringu kogemata turu tipus, millele võib järgneda järsk langus ja aastatepikkune periood, kus investeering püsib kahjumis. Investeerimine ei ole kiire rikastumise meetod, kuid aastate jooksul võib ka väike summa märkimisväärselt kasvada. Tegelikult ei ole säärane käitumine mõistlik. Eriti kasumiprotsentidest. Nii ütleb üks Hiina vanasõna, mis annab investeerimise kohta väärtusliku õppetunni. Seega, kui lükkate investeerimisega alustamist viis aastat edasi, võib teil jääda teenimata suur osa tulust. Liitintress kui kaheksas maailmaime Kõige olulisem kontseptsioon, millest pikaajaline investor peab aru saama, on liitintress. Korraga suure summa investeerimine kasvatab riski Tihtipeale arvatakse, et investeerimiseks peab kõigepealt koguma suure summa sääste. Tähtis ei ole rahakotiraudasid avada just isePankurile, vaid leida need projektid, mis toovad sulle kõige rohkem edu. Puu aga vajab kasvamiseks aega ja nii peate ka investeeringule andma võimalikult palju aega kasvada. Seepärast on Albert Einstein liitintressi nimetanud ka kaheksandaks maailmaimeks. Krediidikonto, krediidilimiit- tagatiseta kiir laen kuni 5000 eurot 15 minutiga. Alustades investeerimisega kohe, hakkate rakendama kaheksandat maailmaimet enda kasuks. Liitintress. Praktikas on odavat ostuhinda tabada väga raske ja üldjuhul ei ole see ka vajalik. Kui hind taas tõusma hakkab, on teie keskmine ostuhind madalam ja te tulete langusest kiiremini välja. Investeerimisega tasub alustada nii vara kui võimalik, sest aeg on investori suur sõber. Isegi professionaalsetest investoritest suudavad vaid vähesed ajastamisega turgu võita ehk saavutada keskmisest turutootlusest paremat tulemust.

Kommentit