Lisaraha teenimine ühisrahastuse kaudu – on see võimalik?

Lõpuks leidis ta siiski võimaluse, kuidas need endale soetada, ja nüüd rendib ta neid teistele naistele. Variante on palju! Koolituste korraldamine. Transporditeenuse pakkumine. Paku välja, et hakkad seda välja üürima, võttes ise kokkulepitud protsendi rentimise ja üüriliste leidmise eest. Anna inimestele teada, mis sul olemas on, ja et oled valmis neid asju rentima. Miks siis mitte korraldada väikseid koolitusi ja anda oma kogemusi-teadmisi inimestele edasi ja nii saada vastastikkust kasu. Tõenäoliselt oled sa mingis valdkonnas väga hea. Igal alal on inimesi, kes soovivad ennast arendada.

Seitse ideed, kuidas Eestis lisaraha teenida - Karjäär.

. Uskumatu, kui palju meil on kodus väärtuslikke esemeid, mida me ei kasuta ja millest kellelgi teisel oleks palju rohkem kasu. Vaata kodus avatud silmadega ringi ja vaheta rahaks asjad, mis pole ammu kasutust leidnud. Vaata enda ümber ringi, äkki vajab keegi abi, mida saad tasu eest osutada! Näiteks naabrinaise muru niita või autoga kullerteenust osutada või mõne muu seadmega kellelegi tasu eest abiks olla. See vähekasutatud lisateenimise võimalus on suurepärane viis rahavoo suurendamiseks. Võimalusel seo see oma töö või inimestega, kellega sa pidevalt näiteks trennis või muus huvigrupis kokku puutud. Sa pakud küll ühte väikest teenust väga soodsalt, kuid see võib kaasa tuua suuremaid tellimusi. Teenuseid, mis seal pakutakse, on meeletu arv. Paku teenust või abi juhutöödel. Müü tooteid hiigelpoe Amazon.com kaudu. Müü maha kodus kasutult seisvad asjad. Osuta lisateenust keeleoskusega. Eestlaste loodud portaali goworkabit.com kaudu saad pakkuda lühitöid. Paku näiteks raamatupidamis-, koristamis- või lapsehoiuteenust. Ta toetus oma kogemusele: need meeldisid talle väga, kuid olid liiga kallid, et endale osta. Kui sul tuleb nalja tegemine hästi välja ja saad lastega suurepäraselt hakkama, siis laenuta kostüüm ning paku end laste pidudele klouniks või multifilmitegelasest peojuhiks. USA-s pani üks naine käima ülikallite käekottide laenutamise äri. Inimesed on valmis endale rentima asju, et mõnel sündmusel silma paista või lihtsalt saada osa millestki, mis nad endale igapäevaselt lubada ei saa. . Tänaseks oleme aga jõudnud mastaabini, kus näiteks sel sügisel toome Eestisse Saku Suurhalli esinema maailmakuulsa Robert Kiyosaki. Üks hea viis lisaraha teenida on müüa edasi tooteid/teenuseid, mida sa ise usaldad ja mida julged ka parimale sõbrale soovitada. See on ideaalne võimalus lisaraha teenida. Lisaraha teenimine ühisrahastuse kaudu – on see võimalik. Näiteks lumelaud, jalgratas, rulluisud, ehted, pidulikud kleidid. Tänapäeval on väga lihtsalt võimalik oma autoga linnas inimestele küüdi pakkumise eest raha saada, ilma et peaksid olema seotud ühegi taksofirmaga ning omama selleks eraldi seadmeid peale auto ja nutitelefoni. Airbnb on üks kanal, mille kaudu saab seda lihtsalt teha. Vahenda kinnisvara renti või halda kinnisvara. Müü kellegi teise tooteid/teenuseid edasi. Õhtul on ju veel mitu tundi aega, et teha oskusliku ajaplaneerimise korral midagi, mis lisasissetulekut tekitab. Pea blogi – see on tasuta tegevus, mis võib hakata raha sisse tooma. Kirjuta artikleid väljaannetele, mis maksavad tasu.

Kuidas teenida veidi lisaraha? - RahaFoorum

.

Hoia silmad ja kõrvad lahti – võib-olla on su tuttavatel või sugulastel kinnisvara, mis seisab või on vähe kasutusel. Näiteks on olemas selline portaal nagu fiverr.com, kus inimesed üle maailma pakuvad viie dollari eest teenuseid. Kinnisvara väljarentimine. Seal on võimalik müüa peaaegu kõike, sest sealt ostetakse ka kõike. Väike laenud Eesti laenud. Otsi välja mõni toode, mida väga paljud inimesed soovivad, loo oma bränd, lase tooted näiteks Hiinas valmis teha ning turusta Amazoni keskkonna kaudu. Jõulud on tulemas ja siis alati jõuluvanasid tarvis. Kirjuta e-raamat oma teadmistest. -meediakanalid, näiteks Delfi, pakuvad vabakutselistele kirjutajatele honorari. Kui oskad ladusalt mõnd võõrkeelt, siis paku vabakutselisena tõlketeenust või otsi välisfirmasid, kes vajavad eestikeelset tõlget. Nii saad vabal päeval olla mõned tunnid olla abiks siin-seal poes, laos ja kohvikus ning teenida kiirelt lisaraha. Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks. Kui nendes gruppides on mingi teenus või toode, mida tarbitakse pidevalt, siis lepi toote/teenuse edasimüüjaga kokku soodustus või vahendustasu, mis sa müügi pealt saad. Võid pakkuda ka, et haldad seda täies mahus: koristad pärast üürniku lahkumist ja sead uue üürniku jaoks korda, annad võtmed üle jne. Metsa- ja põllusaaduste müük. Müü oma oskusi internetis. Nii Taxify kui ka Uber pakuvad Tallinnas inimeselt inimesele transporditeenuse osutamise võimalust ja kõike vajalikku, et saaksid raha teenida. Paku teenust õhtul pärast tööd. See korra ette võetud asi võib pikka aega sisse tuua. Paljud asjad on kallid, nii et inimesed ei taha neid osta, kuid kasutaksid küll. Kui tead, et kasutad oma sõidukit vaid nädala sees, siis rendi see nädalavahetuseks välja. Oma sõiduki väljarentimine. Kui sul on kinnisvara – suvila, talu, korter või maja –, siis saab seda nii lühi- kui ka pikaajaliselt välja üürida. Autode rentimiseks omanikult omanikule on olemas väga mugav kanal – autolevi. Väikeste koolituste korraldamisega sai alguse ka Edu Akadeemia. Oma vahendiga teenuse osutamine. Paljud ettevõtted on valmis maksma reklaamiraha blogidele, mille lugejate arv on suur ja mis kõnetavad inimesi, kes on nende toodete/teenuste tarbijad

Kommentit