Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus

Kui naine on muutunud tõrjuvaks ja kinniseks, on põhjused üsna kindlasti emotsionaalset laadi, kinnitavad Kinsey instituudi uurijad. Otsing Bondora. Ta jätkas kiirustades: „Kui ma kaks kuud tagasi San Diegos sõpradel külas käisin, kohtasin Randyt. Ja oli nii suurepärane olla mehega, kes oli huvitatud asjadest, mis on ka mulle tähtsad.”Ta kulmud tõmbusid kokku. Ma ei suutnud seda teha, nii olin ma vaid üha rohkem ja rohkem hirmul. „Teate, vahel telefonis rääkis ta naljakalt, eriti kui silmas pidada, et ta on advokaat. Mulle meeldib mehe eest hoolitseda. Siis hakkasime rääkima, miks, ja tundus, nagu oleks ta kartnud saada minuga lähedaseks, ning mina tahtsin aidata tal sellest üle saada.

Märgid, mis viitavad sellele, et sinul või sinu lähedasel.

. Passiivne ja liikumatu naine on ilmselge märk tema eemaldumisest sinust. „Seksipuuduses naised kompenseerivad seda söömisega,” teab Bonnie Eaker Weil lisada.

Märgid, mis viitavad keha häireolukorrale ehk madalale pH.

. Ta lubas mul endale süüa teha ja ma tõesti nautisin, et mind vajati. „Naine soovib, et märkaksid – tema kui naise vajadused on jäänud tähelepanuta!” räägib professor Haltzman. Ta töötab meeletult või tarbib rohkem alkoholi. Sõpradega suheldes on ta terav ja sapine. Ta rääkis ikka, et ta ei tea, mida ta elus tahab, ning mina püüdsin tavaliselt aidata tal selgitada, mis võimalusi tema jaoks oli.” Seega langes Jill Randyga terapeudi rolli, püüdes aidata tal endale emotsionaalselt lähemal olla. „See annab kinnitust, et midagi on halvasti,” teab Kolumbia ülikooli psühholoogiaprofessor Judy Kuriansky. Ta ostab sekslelusid ja -filme.

Need on märgid, mis viitavad, et sa oled üks neist.

. Teisel külaskäigul veetis Randy nende ühise pühapäeva teda ignoreerides, telekat vaadates ja õlut juues. Kiirlaen kreutzwaldi 24.

Märgid, mis viitavad suurele tööstressile - sõ

. Kuid kui ta oma lugu jätkas, sai selgeks, et Jill oli peaaegu otsekohe jäägitult Randysse klammerdunud.Kui mees jõudis oma San Diego korterisse, helises juba telefon. Meestel on tihti raske aru saada, mil naine pole nende suhtega täielikult rahul või ei tunne ta täit mõnu nende sekselust. Ta oli tõesti ebamäärane ja ebatäpne, unustas palju, polnud järjekindel. Ma arvan, et ma ei olnud lihtsalt piisavalt huvitav ja tegelikult ei tahtnud ta minuga olla.” Ta jätkas ängistusega: „Mu abikaasa ei tahtnud kah kunagi minu juures olla – seda oli silmaga näha!” Ta silmad täitusid pisaratega, kui ta sundis end jätkama. Mõned vihjed, mis annavad märku, et naine pole rahul: Ta väldib oma laste seltskonda. Ta käib seksikamalt riides. See võib olla katse sind veelgi kaugemale tõrjuda. Kuid temas hakkas kasvama näriv ebamugavustunne, toidetuna teadmisest, et jälle hoolis tema hoopis rohkem, kui hoolis mees ta elus.„Randy ütles kord, et ma ei tohi talle survet avaldada, muidu ta lihtsalt kaob. Teadlaste sõnul on ligi neljandik naisi teatud ajal kuus seksuaalselt masendunud. „Naine vihjab sulle sel moel, et on endiselt seksikas ja ihaldusväärne. Ma ei tea, kuidas ma seda iseendale seletasin. Ma õieti ei mõelnud kunagi selle üle. „Naise rahuldamatus sõltub mitmetest asjaoludest,” rääkis Browni ülikooli professor Scott Haltzman. Mida rohkem ma paanitsesin, seda rohkem ma teda jahtisin.” Varsti helistas Jill mehele peaaegu igal õhtul. Jill informeeris teda soojalt, et ta muretses ta pika sõidu pärast ning et talle on kergendus kuulda, et mees on jõudnud tervelt koju. Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus. „Kui naine toob koju seksmänguasju ja palub sul osta pornofilme, võib see olla märk – ta soovib seksellu vürtsi ja põnevust,” arvab psühholoog Haltzman. Noh, me sobisime kohe hästi. Seda, et mees teda ei tahtnud, ei suutnud ta omaks võtta. Ta näis jahmunud.„Noh, ei, mitte päriselt. Kui Jillile tundus, et mees käitus ta helistamise peale pisut juhmistunult, vabandas ta tülitamise pärast ja pani toru hargile. „Kui ta tegeleb enesega varasemast rohkem, võib see olla märk, et sa pole oma kohuseid piisavalt hästi täitnud. „Ta tundus olevat minust tõesti sisse võetud. Ta oli juba otsustanud, et mees vajab teda.Kaks korda lendas Jill San Diegosse, et koos nädalalõppu veeta. Magamine ei tulnud nagunii kõne allagi, niisiis valis ta Randy numbri. Kuid mulle näis, et see meeldis talle. Aga ma ei mõelnud kunagi, et see tuli joomisest. „Rahuldus sünnib teineteise austusest, armastusest ja ihadest – nii emotsionaalsetest kui ka füüsilistest,” tuletab Bonnie Eaker Weil meelde. Ta poodleb ja ostleb pidevalt.

Me kohtusime ühel õhtul, kui mu sõbrad viisid mind välja tantsima. Randy võttis ta kutse vastu ning nende armulugu algas samal ööl.„See oli suurepärane. Teate küll, ta küsis, kas ma olen abielus – ma olen lahutatud, juba kaks aastat –, kas ma elan üksi. Me saime hästi läbi.” Ta naeratas nukralt. Ma arvan, et ma lihtsalt ei lasknud endal sellest mõelda.”Ta vaatas mulle kurvalt otsa.„Võibolla ta tõesti jõi liiga palju, aga see pidi olema sellepärast, et ma tüütasin teda. Ma triikisin ta särgi ära, enne kui ta hommikul riietus. Muidugi jõi ta õhtul, kui me kohtusime, aga see oli loomulik, me olime ju baaris. Vahel, kui me telefonis rääkisime, kuulsin ma jää kõlksumist klaasis ja narrisin teda sellepärast – teate küll, üksi joomine ja muu seesugune. Ta arvab, et oled selle unustanud,” usub Haltzman. Ma pidin teda armastama ja jätma ta samal ajal rahule. Teda huvitasid sellised asjad.”Kujutasin ette, kuidas Jilli innukus pidi välja paistma, kui ta tol esimesel õhtul Randyga üle pasundava muusika säravalt flirtis. Lõunalauas pakkus ta mehele öömaja, et too võiks oma pika tagasisõidu lükata järgmisele päevale. Tegelikult pole ma kunagi temaga koos olnud, kui ta poleks joonud, aga ma lihtsalt oletasin, et talle meeldis juua. Ja agarus, millega Jill meest nädal hiljem tervitas, kui too oma komandeeringut Los Angelesse veel saja kilomeetri võrra pikendas, et teda külastada. Ta ei ole seksides „kohal”. Küsi naiselt nõu ja rääkige teemast”, lisasa Bonnie Eaker Weil. Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus. Nad leppisid kokku helistada kordamööda, kuid tihti, kui oli Randy kord, läks aeg hiliseks ja naine muutus liiga rahutuks, et seda välja kannatada. Meil oli nii palju rääkida – kui mitte arvestada seda, et ma arvan, et põhiliselt rääkisin mina. ”Paljudele naistele mõjub ostlemine rahustava teraapiana,” kinnitab kirjanik Bonnie Eaker Weil

Kommentit