Mees kes annab laenu laenan raha

"Ma ei teagi nüüd, kas ma mõtlen asju üle ja ootan oma poiss-sõbralt liiga palju. Hiljuti postitas teema murelik kasutaja fadeaway, et saada veidi selgust ühe asja kohta. Olen tudeng, sügisest saati olen töötu olnud, küll aga otsin aktiivselt tööd. Saan aru, et kõik ei peagi mõtlema nagu mina ja kõigil on oma väljaminekud jne.

Hingesugulased - Sarjad - Kanal 2

. Laenud inimeselt inimesele Eralaenud.

Mees kes annab laenu laenan raha. "Mul endal tekkis selline olukord, et olen pikalt tahtnud endale uut läpakat, kuid ei ole seda saanud endale võimaldada.

Sotsiaaldemokraadid: Eesti pensionisüsteemi lammutamine.

. Tundub nagu väike asi, kuid pärast seda laenu pakkumist jäi mul veider tunne sisse. Mind häirib see, et mu meest ei huvita nagu üldse, kuidas ja kas ma saan hakkama ja ta pole pakkunud kuidagi ka abi. Ta on lihtsalt seda nagu pealt vaadanud ja vb nats lohutanud ja kõik. Vajan laenu 5000 tagatiseta SMS kiirlaen ainult isikukoodiga.. Ta teab, et isegi poole kohaga tööl käies ülikooli kõrvalt ei teeni pm mitte midagi. SMS laenu protsent tagatiseta laen kuni 6000. Minu vana läpakaga on suht võimatu midagi teha, eriti mahukaid koolitöid jne, jookseb kokku tihti.

Tauri Tallermaa annab nõu: miks me unustame ja kuidas oma.

. Minu seisukoht on pigem see, et kui ma ei saa endale ise võimaldada, siis ma ei taha seda raha ka laenuks võtta, ütlesin seda talle ka. Nimelt soovib ta teada, kui paljud naised on puutunud kokku sellega, et mees annab neile laenu ning kuidas on see paari omavahelist suhet mõjutanud. Ta on küll küsinud, et kust ma raha saan ja kui palju ja see on olnud ka kõik.

Raha on imeodav: laenu saab rekordmadalalt - Rahakott.

Kommentit