Meil puuduvad varjatud lisatasud ning hindame ausat kliendisuhtlust.

Koolituse eest saab tasuda osada kaupa ning kui soovib koolituse kulusid pikema aja peale ajastada, siis saab seda teha Liisi järelmaksuga.

Koolitusel puuduvad varjatud kulud. Veel tuleb arvestada Maanteeameti riigilõivuga lubade taotlemisel. Samuti on võimalik koolituse ratast valida vastavalt õpilase kasvule. TFBank.Eesti laen kodu ehitamiseks. Mootorrattaga sõitmine erineb oluliselt autojuhtimisest ja me usume, et suudame Teid ette valmistada võimalikult ohutuks liikumiseks. Meil on pikk kogemus ainult motorattajuhtide koolitamisel. Meil puuduvad varjatud lisatasud ning hindame ausat kliendisuhtlust. Samuti pakuvad osad partnerid soodushinnaga mootorrattaid. Monetti võla meeldetuletus teatis. Teooria kursuse osalejatel ja harjutuskohtades on tasuta parkimine. Motokoolitus uuendab regulaarselt koolituseks kasutatavaid mootorrattaid ning neid on korralikult hooldatud, et tagada parim turvalisus. Koolitus sisaldab täisvarustuse kasutamist! Meie mõistes ei ole varustus mitte ainult kiiver, vaid ka kaitsmed, jope, motosaapad, motokindad, vihmariided, raadioside. Meil puuduvad varjatud lisatasud ning hindame ausat kliendisuhtlust.

Meie eelised | Motokoolitus OÜ - A-kategooria.

. Teeme koostööd erinevate motopoodidega, mis annab võimaluse Motokoolituse õpilastele soetada motovarustuse soodushinnaga. Oleme keskendunud ainult mootorratta juhtide koolitusele, mitte ei tee seda teiste teenuste kõrvalt. Motokoolitus OÜ on Tallinnas suurima õpilaste arvuga motokoolitaja.

Autorent Tallinn, rendi auto Tallinnas soodsalt ja.

.

Autopant OÜ - | turuliider | autolaen.

.

Kommentit