Mida teha, kui sina ja su partner ei suhtu rahasse samamoodi

See tundub märksa hirmutavam variant kui eelmine, aga toimib suurepäraselt.

Hea on seda harjutada esialgu kodustes tingimustes, kus saad täielikult lõdvestuda. Tekivad mingid mõtted, kuulad need ära ja märkad samal ajal, et on keegi, kes kuulab. Samas on see tõeliselt suur väljakutse ja võimaldab avastada enda sellist julgust, millest varem aimugi ei olnud. Raskem on nii, kui hirme ja piire on juba palju ning tuleb järjest neid läbima hakata. Märkad, tajud, kuulad kõik ära ja oled teadlik kogu sellest möllust, mis sinu sees toimub. Laenu üleviimine teisele laenuandjale. Sellest piisab, et hirmult kogu jõud ära võtta. Nii tekib äratundmine, et kui ma märkasin hirmu, siis ma ei ole ise see hirm. Kui sa proovisid eelmist varianti, aga see ei toiminud või tundus liiga keeruline, siis on veel üks võimalus - hirmule alistumine.

Mida teha, kui sina või su sõber on langenud kuriteo ohvriks?

. Swedbank – Laenusumma kuni 20 000 €. Selle elluviimiseks on vaja lihtsalt väga suurt julgust lubada korraks endal oma hirmu täielikult tunda ja selle eest mitte peituda, lubada hirmul täielikult kohal ja sinu sees olla, kogu oma suuruses ja võimsuses. Mida teha, kui sina ja su partner ei suhtu rahasse samamoodi.

Mida teha, kui vanavanemad arvavad, et teavad paremini.

. Ehital liising laenud eraisikutele suurfirmadelt. Kui on mõtted ja kuulaja mõlemad sinu sees, siis järelikult sina ei ole need mõtted, vaid saadki lihtsalt kuulata. Tajud füüsilisi aistinguid oma kehas ja märkad, et sa tajud. Näiteks võib see välja näha nii, et oled õhtul kodus ja sees on hirm. Eriti löövadki sellised hirmud välja siis, kui aktiivne tegutsemine saab otsa ja on puhkehetk.

HALB ON OLLA! ILUSAT LAUPÄEVA ÕHTUT!

. Niisiis oled jällegi märkaja, kes on teadlik värinast või kõhus keeramise tundest, ja ei ole ise see tunne. See pole üldse enam hirmutav, vaid isegi täitsa põnev.

12 asja, mida teha, kui oled saanud teada, et su kallim.

. Hingad ja jälgid, mis toimub. Mida teha, kui sina ja su partner ei suhtu rahasse samamoodi. Hirmust saab lihtsalt üks tunnete-mõtete-aistingute energiakogum, mis paikneb sinu sees ja mida saad vaadelda. See võib olla ka lihtsalt ebamäärane hirm või ärevus, mis sees vibreerib, aga millel justkui polegi kindlat põhjust. . Hingad sügavalt, tajud, mis toimub su kehas ja alistud täielikult sellele tundele, lubad tal teha endaga kõike, mida ta teha tahab. Ja sa saadki olla lihtsalt märkaja

Kommentit