Minicredit Tallinn kiir laen sularahas

Mul on vara olemas Emiraatides. Kohtule ei suutnud ta aga veenvalt selgitada raha päritolu. Eelmise aasta novembris määras Harju maakohus Hanschmidtile kui pankrotis kiirlaenufirma MiniCredit juhatuse liikmele üheksa päeva pikkuse aresti, sest ta ei esitanud pankrotihaldurile ettevõtte raamatupidamise dokumente. Laenuäris on põimunud üllatavate tegelaste huvid ning iseloomulik on segane omanikering.Äripäev avalikustas, et MiniCrediti Swedbankis ja SEBs asuvate arvelduskontode väljavõtete kohaselt on toimunud hulgaliselt arveldusi seotud osapoolte vahel. Ma olen ise ka kannatanu seal. Nemad tahavad MiniCreditit kätte saada ja minu elu tehti ülimalt ebamugavaks. Postituse järgi olevat nad välja petnud erinevate riikide ettevõtetelt sadu tuhandeid eurosid, võttes ettemaksu Norra lõhe tarnimise eest. Selle eest on mul peal elukohast lahkumise keeld ja selle eest tahetakse mulle ka arest määrata. Mina olin ainult kaks päeva juhatuse liige. Milleks mulle neid tõkendeid seati, mind üritati hirmutada. Neid ähvardamiste ja peksmiste asju on aja jooksul päris palju olnud. Seal on vahi all mõned kodanikud. Aga MiniCreditis tekitasid nad kunstliku pankroti. Mõne kuuga viidi raha ülekannetega välja sadades tuhandetes eurodes. Selles asjas on nüüd inimesed kinni peetud, isegi vandeadvokaat peeti kinni. See on avalik saladus, et kogu linn kartis neid. Teenisin seal kindlasti rohkem kui pool miljonit. Raamatupidamist pole ta siiani üle andnud. Neid dokumente ei olnud minu käes.

Minicredit Tallinn; kiirlaenud puhade ajal lahti -

. Minicredit Tallinn kiir laen sularahas. Kuidas teenida kiirelt raha.

Minicredit Tallinn; kiir laen sularahas -

. Dokumendid olid politsei käes ja politsei on teinud korralikku tööd, mehed peeti kinni. Täpsemalt on MiniCredit teinud tehinguid kümmekonna ettevõttega, mille juhatuse liige on aastaid MiniCreditit juhtinud Vitali Jaroševitš. Paar aastat tagasi mõisteti ta süüdi suurejoonelises kütuseäri maksupettuses. Kohtus andis selgitusi, et talle endale ei ole eelmise juhatuse liikme Vitali Jaroševitši poolt raamatupidamist üle antud.Hanschmidti väitel omandas ta firma, nägemata ühtegi dokumenti. Kristian Kesner on Hanschmidti poolvend, keda peetakse kiirlaenufirmas MiniCredit toimunud sahkerdamiste ajuks ja niiditõmbajaks. See kutt võltsis dokumente ja ta istub juba mõnda aega vahi all. Minicredit Tallinn kiir laen sularahas. Sinna vahele jääb veel hulk tegelasi Eestist, Lätist ja Venemaalt. Seda nad kartsid tegelikult kogu aeg. Samuti esines neiltki kontodelt aja jooksul sularaha väljavõtmisi, sh öisel ajal. Minu kui eraisiku pankroti taga on Hirv ja Gammer. Juhatuse liikmeks saingi ainult seetõttu, et eelmine juhatuse liige viidi metsa ja teda ähvardati. Nagu te teate, peeti Hubert Hirv ja Pavel Gammer kinni ja seda seoses MiniCrediti raamatupidamisdokumentidega, mida pankrotihaldur minu käest nõudis.

Kiirlaenud Tallinn; SmsCredit Estonia -

. See on naljanumber, tegelikkuses ei ole pankrotiasjas keegi kellelegi võlgu. Lukas Tradingus töötajaid ei olnud. Samuti on asjakohatu Hanschmidtil ennast pidada kiusatavaks. Ma ei ole kunagi kalaäriga seotud olnud.

See raha võeti sulas välja ja samamoodi sularahas maksti ka tagasi. See oli nende suur hirm, nad ju tahtsid dokumendid kätte saada, sest nad on sealt raha välja kantinud ja pesnud

Kommentit