Minu info Monetti

on parim lahendus enda klientide ja partnerite taustainfo vaatamiseks. Keskkonda on kokku kogutud info erinevatest andmebaasidest, mis võimaldab Teil saada hea ülevaade isiku taustast. Eriti mugavaks teeb nende laenuteenuste tarbimise võimalus teostada isikutuvastus kodust lahkumata, valides selleks kas mobiili ID või ID-kaardi põhise tuvastuse. Esimese laenu taotlemiseks tuleb välja valida summa ning makseperiood, täita laenuavaldus ning see kinnitada, siis tuvastada enda isik ning oodata kuni ühendust võtab laenuandja, et selgitada tingimusi. Oluline on, et laenutaotlejal  puuduksid maksehäired vastasel juhul talle laenu ei väljastata.

Minu info Monetti – Laenud Eestis

. Minu grediit; SMS laen raha kätte; Naca home loan program; minu grediit; Minu rahandus - ; Luutari pandimaja; minu info Monetti; Minu raha EE; ilma isikutuvastuseta kiirlaen; Minu raha EE; laenu pakub vahel eriti.

-

. Kiirlaen kuni 1000 euri laen alustavale ettevõtjale. Sõnumi teel võetud laenud laekuvad püsikliendi pangaarvele kõigest minutitega. Minu info Monetti. Laenuteenuste pakkuja Monetti eeliseks on arusaadavad laenutingimused ning selgepiirilised hinnad. Laen maksehäirega on võimatu, seda muidugi väga heal põhjusel, aga samas tähendab maksehäire ka seda, et sa ei pruugi krediiditooteid saada mitme aasta jooksul. Püsikliendid saavad laenu taotleda ka sms-i teel kasutades selleks monetti.ee veebilehel ettenäidatud formaati, millest tuleb laenu saamiseks rangelt kinni pidada. Laen isiku tuvastus panga. Laenulepinu sõlmimine on ilma lepingutasuta.. Kõik laenud väljastatakse laenutaotleja isiklikule pangakontole. Tegu on Baltimaade turgudele spetsialiseerunud laenupakkujaga, kelle põhiteenuste hulka kuuluvad sms-laenud ning kiirlaenud.

Kommentit