Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha

Geomeetrilised potid Omapärase kujuga lillepotid mõjuvad ruumis dekoratsioonina ning on tõelised pilgupüüdjad. Kui endal pole aega toataimi nii pikalt kasvatada, siis leiab ka aianduskeskustest juba täisvääriliseks kasvanud rippuvaid toalilli. Paiguta üks suur toataim näiteks diivani kõrvale või lihtsalt tühja seina ette. Lihtne nipp, kuidas rangete minimalistlike joontega interjööri veidi pehmust ja hubasust tuua. Ka punutud potiümbrised annavad rohkem isikupära ja mõjuvad dekoratsioonielemendina. Aseta sinna ette oma mugav tugitool ja sellest saab Sinu lemmik koht kogu kodus.

Nipid, kuidas saada üle paanikahoost - Maaleht

. Üksikud massiivsed lilled toas on kahtlemata tähelepanuväärsed sisustuselemendid. Macrame taimehoidjad Macrame on punumistehnikaga paelast kokkusõlmitud elegantne lillepoti hoidja. Lilled on muudavad iga toa elavamaks, värskendavad õhku ja annavad kodule uue dimensiooni. Valge ja rohelise kombinatsioon mõjub eriti puhastavalt ja rahustavalt, seega sobib hästi just heleda sisustusega ruumi või magamistuppa. Isegi vana nahast reisikohver, mida ei raatsi muidu ära visata, võib hoopis lillepottidele armsa koha pakkuda. Ebatraditsioonilised lillepotid Vahelduseks võib keraamilised potid asendada hoopis näiteks klaasist anumaga või hoopis mõne muu esemega. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha. Lopsakad taimed toovad tuppa hubasust ja muudavad iga ruumi kodusemaks. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha. Valge värv toob hästi välja rohelised taimed ja laseb neil särada.

Mõned nipid, kuidas ravida külmetushaiguseid! - Nipimeister

.

Kuidas lugeda ühe päevaga ära terve raamat? - Apollo.

. Heledas toonis punutised on kaunid kästiööna valmistatud boheemlaslikus stiilis dekoratsioon. Looduslikkus on tungimas üha rohkem seinte vahele.

. Vaata oma kodus ringi, sest kindlasti leiad põnevaid esemeid ja nurki, kuhu toataimi paigutada. Pikalt riiuli või kapi otsast allarippuvad rohelised taimed on tõeliseks dekoratsiooni pärliks. Erilised taimed väärivad just väga erilise lillepotte. Kui traditsiooniliselt on lilled paigutatud kas riiulitele, aknalauale või kapi servale, siis soovitame julgelt need aseta sellistele esemetele, mis seisavad niisama tühjana. Erinevatele tasanditele paigutatud toataimed moodustavad koos tõelise koduse džungli. Selliseid punutisi võib hõlpsasti ise teha internetist leiduvate õpetuste abil või leida ehk mõnest sisustuskauplusest. Üksikud värvilised lilled või hoopis sõnajala leht minimalistlikus klaasis on stiilne viis, kuidas näiteks üksluisena tunduvat raamaturiiulit ellu äratada. Käesolevas artiklis on välja toodud mõned nipid, kuidas taimede ja lilledega interjööri kaunistada. Üksikud lehed ja oksad Dekoratsioonina võib kasutada ka mitte ainult tervet taime potiga vaid ka üksikuid taimelehti näiteks vaasis. Näiteks vanakooli kõlarid, mis koguvad ehk niisama tolmu või ratastel sahtlikapp või tagurpidi keeratud ämber. Üksik valge pott võib tunduda igavana, mitu valget aga efektne. Taimed võib istutada kasvõi vanasse teekannu! Kel vanu esemeid kodus ei vedele, võib terrakota potid näiteks ise peale joonistades kaunistada erinevate värviliste mustritega või lõbusate joonistustega. Tõusev trend on nii naturaalsetes kui ka “elus” materjalides.  Taimedel on imeline võime kujundada siseruum erksamaks ja ilusamaks. Nurgeline või ümarate vormidega geomeetriline lillepott paiguta söögilaua keskele või avarale kapile, kus see saab särada kui staar. Finance depart

Kommentit