Monefit Estonia OÜ – Monefit

Kas mul tasub laenu võtta?. Selle aja jooksul õnnestus grupil lihtsaimast turul osalejast areneda selle ala kõige kõrgtehnoloogilisemaks ettevõtteks pakkudes klientidele mitmeid mugavaid lahendusi.

MONEFIT ESTONIA OÜ (12449415) - Overview -

. Tutvu lähemalt Kliki nupule, et suunduda www.monefit.ee lehele. Monefiti krediidiliini abil saavutate teatud vabadustunde ega mõtle iga kuu kust raha võtta, et katta kogunenud intressid. See protsess viiakse läbi ainult üks kord, juhised selle läbimiseks annab teile krediidiasutus. Aktiveeri Monefit sõna otseses mõttes käigu pealt.

MONEFIT ESTONIA OÜ (12449415) E-Krediidiinfo

.  Isikliku krediidilimiidi suuruse määramine. Ettevõte Monefit järgib alati vastutustundliku laenamise põhimõtet, sest enne kliendile mistahes krediidilimiidi määramist tuleb ettevõttel omalt poolt veenduda, et inimene on võimeline seda laenu tagasi maksma. Samas tuleb Eestis teine kord sms kiirlaenu taotlemiseks palju aega kulutada. Vastavalt seadusele peavad kõik kliendid ennast Monefiti kontoris või Eesti Postkontoris identifitseerima. Monefit Estonia OÜ – Monefit.

MONEFIT ESTONIA OÜ (12449415) - Ülevaade -

. Spetsialiseeruvad nad pankadevaheliste laenude pakkumisele. Laen elva. Monefit on justkui Sinu digitaalnerahakott – alati Sinuga kaasas. See meenutab oma tegevuse poolest pankasid, mis iga hinna eest oma osa võtavad. Pärast summa valimist saab nõustuda taotluse tingimustega ning ettevõte hakkab kliendi isiku tuvastama. Kogu protsess toimub online’is, nagu oled harjunud. Kui klient vastab kõigile laenu tagastamise nõuete võib Monefit kaaluda suurema krediidilimiidi pakkumist. Kliendi identifitseerimine. Creditstar Grupp arvestab alati klientide huvidega ning ühendab need edukalt oma uusimate tehnoloogiliste saavutustega. Valem on väga lihtne ning pole pealetükkiv. Kui te ei kasuta krediidilimiiti – ei maksa te midagi. Laenude refinantseerimine kinnisvarata.

Praeguses etapis toimub kliendile krediidireitingu andmine ja talle seatakse isiklik krediidilimiit. Sulle avatud krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Selleks tuleb külastada ametlikku Monefit’i veebilehte ja valida vajalik laenusumma. Kui seda summat suure krediidikoormuse tõttu kliendile ei võimaldata, pakub ettevõte väiksemat laenusummat, seda juhul kui laenu taotleja vastab kõikidele esitatavatele nõuetele. Monefit Estonia OÜ – Monefit. Lihtsalt vali vajalik summa ja saada sooviavaldus teele. Lisaks püüab ettevõte alati pakkuda mõistliku kompromissi. Kontol puuduvad ka haldustasud. Krediidiliin vormistatakse väga lihtsalt ja kolmes etapis: Avalduse esitamine. Selle asemel, et öelda klientidele ebapiisava sissetuleku tõttu ära pakuvad nad sellises summas väikelaenu, mis on vastavuses kliendi maksevõimega. Grupp on spetsialiseerunud mitte ainult laenudele, vaid ka finantstehnoloogiatele. Kiirlaenud korduma kippuvad küsimused.

Monefit krediidiliin - personaalne finantsteenus

. Suurepärane idee! Monefiti kuulub Creditstar gruppi

Kommentit