Monefit

Tarbijate kindlustunne on kahanenud.

Monefit – mobiilne krediidiliin – sinu digitaalne rahakott

. Selle aja jooksul õnnestus grupil lihtsaimast turul osalejast areneda selle ala kõige kõrgtehnoloogilisemaks ettevõtteks pakkudes klientidele mitmeid mugavaid lahendusi. Monefit is a smarter way to handle your purchases. Sign up and apply for a credit line at Monefit.

Monefit krediidiliin - personaalne finantsteenus

. How does it work Quick process. Here’s why you’ll like Monefit The quick process takes place on-line, just like you are used to. Simply cut the cost of bigger online purchases into monthly payments. Krediidiliin vormistatakse väga lihtsalt ja kolmes etapis: Avalduse esitamine. Revolving credit It works on the principle of revolving credit. You can apply for extra credit amount within a certain limit at any time. Samas tuleb Eestis teine kord sms kiirlaenu taotlemiseks palju aega kulutada.  Isikliku krediidilimiidi suuruse määramine. Laenu saamisel ei oma detailne krediidiraport niivõrd suurt tähtsust – laenu saamiseks on eelkõige oluline, et taotlejal ei oleks kehtivaid maksehäireid. Kliendi identifitseerimine. Vastavalt seadusele peavad kõik kliendid ennast Monefiti kontoris või Eesti Postkontoris identifitseerima. Activate Monefit on the go, from your mobile. You can use your credit line in the exact amount that you need. Selle asemel, et öelda klientidele ebapiisava sissetuleku tõttu ära pakuvad nad sellises summas väikelaenu, mis on vastavuses kliendi maksevõimega. Monefiti krediidiliini abil saavutate teatud vabadustunde ega mõtle iga kuu kust raha võtta, et katta kogunenud intressid. Buy now, pay in instalments. Kui klient vastab kõigile laenu tagastamise nõuete võib Monefit kaaluda suurema krediidilimiidi pakkumist. Grupp on spetsialiseerunud mitte ainult laenudele, vaid ka finantstehnoloogiatele. Kontol puuduvad ka haldustasud. Monefit fills a gap in the market – we offer a financing solution for Your purchases, where point-of-sale financing or hire purchase financing is not available. Remonti laen. Spetsialiseeruvad nad pankadevaheliste laenude pakkumisele.

Monefit | Krediitkaart sinu mobiiltelefonis? |

. Valem on väga lihtne ning pole pealetükkiv. Ettevõte Monefit järgib alati vastutustundliku laenamise põhimõtet, sest enne kliendile mistahes krediidilimiidi määramist tuleb ettevõttel omalt poolt veenduda, et inimene on võimeline seda laenu tagasi maksma. Pärast summa valimist saab nõustuda taotluse tingimustega ning ettevõte hakkab kliendi isiku tuvastama.

Praeguses etapis toimub kliendile krediidireitingu andmine ja talle seatakse isiklik krediidilimiit. See protsess viiakse läbi ainult üks kord, juhised selle läbimiseks annab teile krediidiasutus. Kui te ei kasuta krediidilimiiti – ei maksa te midagi. Monefit. Kui seda summat suure krediidikoormuse tõttu kliendile ei võimaldata, pakub ettevõte väiksemat laenusummat, seda juhul kui laenu taotleja vastab kõikidele esitatavatele nõuetele. Lisaks püüab ettevõte alati pakkuda mõistliku kompromissi. See meenutab oma tegevuse poolest pankasid, mis iga hinna eest oma osa võtavad. Suurepärane idee! Monefiti kuulub Creditstar gruppi.

Monefit krediidiliin: laen kohal 15 minutiga - päriselt!!

. What is Monefit Consumer Credit Line Use the amount that you need. Use credit once approved
 Following a quick approval process, use the credit line funds to finance for your desired purchases. Selleks tuleb külastada ametlikku Monefit’i veebilehte ja valida vajalik laenusumma. Creditstar Grupp arvestab alati klientide huvidega ning ühendab need edukalt oma uusimate tehnoloogiliste saavutustega

Kommentit