Monetti.eesti

Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi.

Monetti.eesti. Kagu invest laen. Все ранее заключенные договры с фирмой Monetti действуют по прежним условиям. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris.

Laen -

. See on paindlik ja mugav laenutoode.. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Selliste uuringute ja analüüside tulemused ei sisalda mingisuguseid isikuandmeid. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele.

Monetti - kiirlaen

. Kuidas säästa raha pensionipõlve jaoks?.

Kiirlaen 300 eur; klienditeenindus

. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Kiirlaenu on võimalik tagasi maksta ka varem, kui on maksegraafikuga kokku lepitud. Lisateabe saamiseks vajutage siia. Olen nõus, et Ferratum töötleb minu isikuandmeid turu-uuringute läbiviimiseks. Folkefinans AS Eesti filiaal peatas Monetti laenutaotluste vastuvõtu ning ei väljasta enam uusi laene. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus.

; kiirlaen digitaalne allkiri -

. Lisaks töötleb Ferratum isikuandmeid aruandluse ja riskijuhtimise eesmärgil, et paremini mõista oma klientide ootusi ning arendada oma mudeleid, tooteid, teenuseid ja protsesse. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Kõik varem sõlmitud Monetti laenulepingud kehtivad endistel tingimustel. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada. Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired

Kommentit