Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina

.

Parimad nipid reisides raha säästmiseks, mida me aasta.

. Koosta isiklik eelarve Enne, kui saad tõsisemalt raha säästa, peab sul olema korralik ülevaade sellest, kui palju sul on tegelikult väljaminekuid ning kui palju sul on reaalselt võimalik raha kõrvale panna. Ära viivita säästmisega Üks enim levinud põhjuseid, miks säästmisega algust ei tehta, on arvamus, et raha säästmiseks peaks olema üsna suur summa iga kuu üle – muidu ei näi sellel mõtet. Õnneks on aga muidki nippe, mis aitavad rahaga paremini majandada ning tagavad, et enne palgapäeva ei oleks näpud põhjas. See konto võib olla näiteks tavaline arvelduskonto või lihtsalt teine hoiukonto, kuhu kannad pikema aja jooksul raha selleks, et seda kasutada üksnes siis, kui selle jaoks on tõsiselt oluline põhjus. Tänu automaatsele hoiustamisele ei pea sa isegi säästmisele mõtlema. This Account has been suspended.

Nutikas perenaine ei viska midagi ära: head nipid, kuidas.

. Nii ei pane tähelegi, kuidas hoiupõrsas on täis saanud ning sinna on kogunenud üsna kena summa. Maksa sularahas ja pane sendid kõrvale Rääkides väikeste summade säästmisest, siis üks lihtsamaid viise, kuidas raha säästmist alustada ning ka end pisut distsiplineerida selle juures, on panna kõrvale väikeseid eurosente. Ükskõik, kui tüütu see ka ei tundu, eelarve koostamine on kogu rahaplaani alustala.

#Kogumispäevik: mis on säästuprintsess Mirjam Hundil rahakotis?

. Ava hoius Kui sul on muidu raske end ohjes hoida ning raha kipub ikkagi kuluma mujale kui säästmisele, siis on hea variant avada pangahoius. Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina. Tänu hädaabisäästudele saad ootamatud rahamured korda ajada ja saad end tunda turvaliselt, kuna oled võimalike ootamatuste jaoks juba valmistunud. Maksa poes üksnes sularahas ning iga kord, kui saad ostult tagasi peenraha, pane see hoiupõrsasse. kiirlaen või tarbimislaen ning nii väldid laenukohustuse võtmist. kiirlaenud või makaronide söömine. Hoiu laenu ühistu. Tee endale hädaabikonto Lisaks hoiusele võiks sul olla ka teine eriline konto, mis on mõeldud „mustadeks päevadeks“.

Lihtsad nipid vee säästmiseks - Kodu - Tarbija

.

Kommentit