Noore pere laen smslainud

Ja siinkohal pole vahet, kas nn tööandja on oma sõber või keegi võõras. Mees ei suudaks niimoodi kodus olla väikeste lastega, seepärast ta käibki sõprade juures asju tegemas ja mina ei näe selles küll mingit seaduse rikkumist. Vähemalt osades Eesti pankades on see nii. kahjusk ei leidnud eraisikute vahelisest tööst mingeid seaduse sanktsioone palju põllu kündmise eest siis makse maksma peame. Ja minupoolest ei pea sa mitte kunagi tööle minema. Tolereerimise all pean siis silmas vaikset nõuolekut, ehk mitte vastu kommenteerimist/väitlemist. Sellepärast ma kirjutasingi et see on teadlik valik- sest muidu kaotaks mees ju vanemahüvitises ja kuna viimane on suurem kui praegusel ajal palgad siis ei näe ma põhjust tõmmelda. Olen uurinud erinevaid võimalusi kuidas saaksime maja ehituseks laenu võtta. Ja seda juttu pole mõtet muidugi üldse ajada, et mees käib küll mitteametlikult tööl, kuid makse ikka maksab. Ma arvan et kas siis Sotsiaalamet või Maksumaet, kumbki kindlasti nende paljude tulukestena netis vilkuvate märksõnade peale Teie toreda pere avastab. Küll ka see puukpere saab oma vitsad ühel päeval kätte. Vähemalt osades Eesti pankades on see nii.[/tsitaat] Mitte mina ei saa tööle minna vaid mu mees. Rumalaid kes avalikult kõigest netis kirjutavad, peab kohe eriti karistama, nad vist ise soovivad seda. Tegelikult tahtsin ma teada üht asja aga näe tuli välja et ma nüüd maksupettur ka. Maad tagatiseks ei võeta, erandina juhul, kui tegemist on elamumaaga, millel algab maja ehitus teatud perioodi jooksul. Ma arvan, et kui sa kogu infot ei tea siis täidad lüngad ise omast kogemusest ja seetõttu arvad, et tegu pettusega. Kui see oleks probleem siis oleks see juba ammu panga poolt üles võetud.

KredExi eluasemelaenu garantiide kasutusvõimalused.

. [/tsitaat]Järelikult, kui sa küsimuses kogu infot ei anna, siis ei saagi sa ju saada siit pädevat vastust ega sobivat soovitust. Ja ma ei ole ainus kes arvab et see mis te teete on ebanormaalne. See on ju seaduserikkumine. Kiirlaen 2000 EUR, krediidit ilma makseta. See on sinu elu, mida sina elad. mees on see kes on lapsehoolduspuhkusel ja kelle nimel tuleb vanemahüvitis. Seega oleks mõistlikum mõlemal ametlikult tööl olla, et need sissetulekud võimalikult suureks saada. Seega, sinu jutus on tugev vastuolu. Noore pere laen smslainud. Naljakas, et sa seda ei tea! Kui oled oma elu skeemitamisega keeruliseks elanud, siis on keeruline ka pangalaenu saada. Laenu oleme juba saanud- siis korteri ostuks. Võlgu pole jäänud kordagi. Muul ajal teie sissetulekuid ei uurita. isa võib lapsehoolduspuhkusele jääda ja vanemahüvitist saada. Mitteametlikud sissetulekud ei lähe arvesse, seega nendega ärge laenu saamisel arvestage.

Koolis õppitakse smslaenu ohtu kohta -

. [/tsitaat] Perekooli moderaatorid, palun edastage teemaalgataja IP aadress Maksu-ja Tolliametile, et selliseid puuke Eesti Vabariigis panna oma \”teadlike valikute\” eest vastutama. Ka minule tundub mustalt töötamine vale, et mitte öelda ebaõiglane teiste, ausate kodanike suhtes. Ja \”teadlik valik\” kommenteerijale- pank pole kunagi küsinud ega huvi tundnud, kust see raha tuleb kui meil ametlikku sissetulekut ei ole. Noore pere laen smslainud. Mul on laenud kyidas kāituda laenuintressid. Aga tegelikult ikka naine lastega kodus ja siis mees käib mustalt tööl.

noore pere laen - DELFI Naistekas

. See pole mingi valik, vaid seaduserikkumine. See on selge! Please wait.

Noore pere laen kogub võtjate seas hoogu | Õhtuleht

. Ja ausalt ei saa aru, miks enamus Teie pere sellist valikut tolereerib. Liskas sellele ka ühel lapsel siis oma kodu olemas kui suuureks kasvab. Teadlik valik siis tehtud hoopis seetõttu,et mees hoopis saab vanemahüvitist

Kommentit