Nordea – Laenusumma kuni 500 000 €

Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad laenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Tagatisvara kindlustus Laenu tagav vara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel. Pärast laenutaotluse edastamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenuotsuse edastame Teile ühe tööpäeva jooksul ja laen kantakse Teie arveldusarvele ühe tööpäeva jooksul peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures. Laenu saamiseks tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Korter, eramu, majaosa, suvila, äripind, erineva sihtotstarbega maa, või muu kinnisvara, mis asub Eesti Vabariigis. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti. Kinnisvaralaen eraisikule Kinnisvaralaen sobib igapäevaste kulutuste – näiteks õppemaks, reisimine, ravikulud, korteri või maja ostmine, sõiduauto soetamine, pulmade korraldamine jne – rahastamiseks. Taitur BigBank.ee. Kinnisvaralaen ärikliendile Hüpoteeklaenu Ärilaen on kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada. Kinnisvaralaen aitab Teil jõuda ka unistuste koju, kuna Hüpoteeklaen AS pakub Koduvahetuslaenu, mille abil saab paralleelselt praeguse kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Valides võimaluse tagastada laenu põhiosa alles projekti teostumisel ja tasudes jooksvalt vaid laenuintresse, võimaldab Ärilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele. Eelistatud on kinnisvara Tallinnas, Tartus või nende linnade lähiümbruses. Kui Teil on aga juba tekkinud probleemid seniste laenuandjatega, võtke meiega siiski ühendust, kuna teatud tingimustel on võimalik laenu refinantseerimine maksehäirete puhul. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita.. Kinnisvaralaenu abil saab vähendada laenukoormat ehk refinantseerida laenu. Hüpoteeklaen AS-i poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. Compensa on andnud LHV Pangale volituse kodukindlustuse kindlustuslepingute sõlmimiseks Eestis, sh.

Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt. Peale positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab Projektilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele. Lisaks tavapärastele kaitsetele saad valida kaitse ka ehitus- või remonditööst tekkinud kindlustusjuhtumi jaoks. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/eralaen ja küsi nõu ka meie asjatundjalt. Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Laenu võtmise otsuse langetab laenu taotleja.Mõtle oma laenuotsus alati hoolikalt läbi.

Nordea Bank AB -

. Laen internetist. Nordea – Laenusumma kuni 500 000 €. Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Laenu tagatiseks olev kinnisvara peab olema kogu laenuperioodi vältel kindlustatud. See on abiks kui sinu kodu ja koduse varaga on toimunud ootamatus või õnnetus.LHV pakub koostöös Compensaga* väga laia koguriskikaitsega kodukindlustust. Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Selle aja jooksul on võimalik turuhinnaga müüa oma praegune eluase ning ei pea leppima kiirmüügist tekkinud kahjuga. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid.Kodukindlustus annab südamerahu ja kindlustunde. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Samuti hüvitab Compensa koduse vara põhimõttel „Vana vastu uus“. Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele.

Laen kinnisvara tagatisel - Hüpoteeklaen

Kommentit