Nordea kogemused ja arutleu

Agressiivne laienemine ja Kraft ei ole klientidele mitte kuidagi kasuks tulnud. ei meenugi ühtegi meeldivat kontati nendega. kui viimane liising on lõppenud, sulgeme nordea ukse igaveseks.

Kel kogemusi Nordea pangaga - Perekooli Foorum

. Minicredit.ee. Sügisel tegin laenutaotluse,siis saime positiivse vastuse. Nordea kogemused ja arutleu. väga ebameeldiv suhtumine klienti, arveid saatetakse sellise viivitusega, et makseaeg on samal päeval, kui arve mingil põhjusel üldse kohale ei jõuagi, tuleb kordusarve eest maksta, samuti maksegraafiku eest jne, jne, jne.

Nordea pank - DELFI Naistekas

. puutun tööalaselt pidevalt kokku, mitme firma liisingute tõttu. 50 laenu kiirelt laen 3000 eur. Läksime SEB-i üle ja nüüdseks Nordeaga lõpparve tehtud. Hakati nõudma mingeid utoopilisi aruandeid keset majandusaastat, kuigi raha laekus panka kenasti peale ja laenu teenindamisega mingeid probleeme ei olnud s.t.

maksetähtaeg ei läinud mitte päevagi üle. Laen maksehäirega – kust saada laenu kui on maksehäired?.

Nordea -- liiga palju kultuure - ä

.

Nordea – Laenusumma kuni 500 000 € -

. Teatasin noormehele vastuseks, et noh mul on uus auto juba käes ja enam pakkumist ei vaja, proovige teinekord kiiremini reageerida. Selle peale teatas ta üsna solvunud häälega, et no siis pole tõesti midagi teha, head aega 🙂 Please wait.

Kommentit