Nõuanded auto ostmiseks edasimüüjalt

Näidake üles tehingule pühendumist, jääge rahulikuks ja ärge tekitage vastasseisu. Põhjalikumalt saad kasutatud auto ostmisest lugeda maanteeameti, tarbijakaitseameti ning maksu- ja tolliameti koostöös valminud juhendist. Uurige hooldusajalugu, et teha kindlaks, kas salvestatud läbisõit vastab autos kuvatavale ja kas hooldust on teostatud regulaarselt. Teadke, kui palju auto väärt on ja kui palju te olete nõus maksma. Uurige autodokumente – registreerimistunnistust ja hooldusraamatut – et näha, kas auto läbisõidunäidikut on keritud. Kiirlaen ilma palgatõendita vs konto väljavõtteta – mida need tähendavad?. Müüjatega kauplemine On tavaline, et ostjad teevad hinnapakkumise autole, mida nad soovivad osta, seega ärge kartke hinna üle kaubelda. Nõuanded auto ostmiseks edasimüüjalt.

Nõuanded kasutatud auto ostmiseks -

. Eelarve kindlaksmääramine Enne kui otsustate, millist autot osta, tuleb Teil välja selgitada, kui palju raha Teil on kulutada. Kontrollige, et kõik dokumendid tunduksid ehtsad – koopiad ja väljaprinditud materjalid võivad olla võltsitud. Tellige sõiduki taustakontroll, et teha kindlaks, kas autoga on seotud mingeid võlgnevusi, ega see ei ole varastatud või maha kantud. Alustage oma pakkumist madalalt ja laske müüjal hinda ülespoole kaubelda. Lugedes põhidokumente, kaasa arvatud registreerimistunnistust ja hooldusraamatut, ning kontrollides seejärel ümber auto põhipunkte, saate kiiresti hinnata, kas vaadeldav sõiduk vastab kuulutuses kirjeldatule. Autoga proovisõidu tegemine Proovisõit on Teie võimalus hinnata auto igat aspekti alates sellest, kuidas ta teel tundub kuni selleni, kas kogu varustus töötab korralikult. Käivitage auto siis, kui mootor on külm ja kontrollige, et ei oleks liigset suitsu või ebatavalist müra. Sõlmige alati kirjalik ostu-müügileping kahes eksemplaris. Veenduge, et kulutate veidi aega sellele, et selgitada välja, mida Teie oma autolt ootate. Ostu-müügilepingu näidisvorm. Paberimajandus Auto paberimajandus on väga oluline ja annab teavet auto ajaloo ja omandisuhte kohta, seega peaksite seda põhjalikult kontrollima.

Kust leida autolaen? Vaata siia - parimad autolaenud ühes.

. Valige enne autoga sõitmist sobiv kindlustuskaitse. Tallinna Keskus Pärnu mnt. Kinnisvaralaenu refinantseerimine. Kontrollige käike, pidureid, rooli ja vedrustust, et need töötaks nii nagu peab, ilma ebatavalise müra ja vibreerimiseta. Veenduge, et kõik auto funktsioonid töötavad. Kütusepaak või hooldus võivad olla heaks läbirääkimisvahendiks. Kui te ei jõua kokkuleppele, siis pidage meeles, et saadaval on ka palju teisi autosid.

Me näitame Teile, kuidas osta vähima vaevaga parim kasutatud auto. Otsige keredetailide vahelt roostet, teist tooni värvi ja ebaühtlaseid laike

Kommentit