Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks

Kui keegi on nõus sinu asemel mähkmeid vahetama, siis jumala eest ära teda takista! Saa naabritega tuttavaks ja tervita neid iga kord rõõmsalt, et neil ei tekiks mõtet lastekaitsesse helistada, kui titekisa su korteris liiga intensiivseks muutub. Lase lastel ronida, mustaks saada, kukkuda, hüpata ja mürada. Laenuperioodi pikkus on 1 kuu kuni 3 aastat. Kuula oma südant ja jälgi oma intuitsiooni - sa tead, mida teha! Küsi ainult neid küsimusi, millele sa tõesti tahad vastuseid saada ja viska kogu ülejäänud mula peast välja. Ignoreeri kõiki, kes armastavad oma nupsukeste saavutustega kiidelda ja kindlasti ära tunne end halvasti, kui su laps nendest imelapsukestest teistmoodi areneb. Lastekasvatamine ei ole võistlus. Pane igasse tuppa taskurätikarp, et sul oleks kiiresti võimalik kõik okse-pissi-kaka-tatiloigud ära koristada. Kes laenaks maksehäiretega inimesele raha. Hoia neil tagumikud puhtad ja kõht täis. Need, kes sind tõesti mõistavad, ei kurna sind soovituste ja nõuannetega, vaid toovad sulle süüa, koristavad su kodu ära ja lasevad sul tunnikese kauem magada.

Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime.

. Kuna inimesed kipuvad solvuma, kui nende imetabaseid tarkuseteri ei hinnata, kuula soovitused ära ja ütle: „See on väga huvitav!”, ära vastu vaidle ja talita siis oma parema äranägemise järgi. Neil on sama palju infot ja julgust kui teil, nii et süüdistamisest ja õiendamisest ei ole mingit kasu! Tehke koostööd ja olge toeks! Ära karda jätta beebit tunnikeseks oma ema või mõne teise usaldusväärse lapsehoidja hooleks, et saaksid ise natukenegi puhata. Mängi oma lastega ja ära lükka neid eemale, sest sul on vaja tööd teha. Ära kunagi lase kellelgi sind halvustada või halva lapsevanemana tundma panna! Kõik, kelle lapsed on rohkem kui kaks aastat vanad, on titeaja ammu unustanud ja neil pole enam aimugi, millest nad räägivad.

Sünnitusmaja tegi värsketele emadele kingituse - Tervis

. Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks. Ignoreeri südamerahus! Ära isegi ürita kõiki raamatutes kirjutatud nõuandeid sõna-sõnalt võtta. Kui ostad endale pärast tite sündi uue T-särgi, jälgi seda, et see oleks piisavalt pikk, et kataks su tagumiku ära ka siis, kui kummardad ja et saaksid seda üle enda nina tõmmata, et mähkuvahetuse ajal kakahaisu kätte ära lämbuma ei peaks. Teadmised esmaabist tulevad kindlasti kasuks, sest lastel juhtub kõige kummalisemaid õnnetusi ja sa pead oskama neid aidata! Mehed, ärge eeldage, et kuna naised on lapse „valmis küpsetanud” ja ilmale toonud, teavad nad täpselt, mida teha.. Lapsed arenevad erinevas tempos. Tõenäoliselt kiitlejad liialdavad. Ema teab ise kõige paremini, mis tema lapsele hea on. Kõik lapsed on erinevad ja raamatutarkused ei saa seetõttu alati tõesed olla.

Kui töö esikohale sead, siis hiljem kahetsed. Kõik soovimatud nõuanded ja soovitused, mida paremalt ja vasakult jagatakse, võta leebe naeratusega vastu, unusta sealsamas ja tee siis ikkagi nii, nagu sulle õigem tundub. Neil on vaja pisikuid ja kogemusi, et suureks ja tugevaks kasvada. Sellest täiesti piisab! Ära hoia neid vatiteki sees. Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks. Laenu saamiseks ei pea auto vastama mitte mingitele tehnilistele eritingimustele. Teiseks - see, et sa oma last armastad, ei tähenda, et pead talle kõike lubama. Võta kuulda ainult seda, millesse sa ka ise usud

Kommentit