Nüüd, kus suvi on lõppenud, on vaja saada tagasi kontroll oma rahalise olukorra üle, ilma varjutamata võrratu suve muljeid.

Õige matka tunne tuleb ikka siis, kui seljakott ka seljas on,” muigas Saart.Haapsalu raudteejaam. Päiksest kuum on maa, silmapiir aina rohkem virvendab, mööda teed, järvekalda peal, kannab tuul meid just sinna, kus on hea. Samuti Prangli saar, kus on Aegna saarega võrreldes ehk natuke rohkem melu, samuti saab uudistada erinevaid maju, kirikuid ja muud.

Pool aastat varem sain teada, et Eestimaa kohal on võimalus neid näha. Nüüd, kus suvi on lõppenud, on vaja saada tagasi kontroll oma rahalise olukorra üle, ilma varjutamata võrratu suve muljeid. Parim intress laen Pärnu. Ka Kõrvemaa kohta jagub Saartil ainult kiidusõnu. „Matkamiseks on ideaalne näiteks Kõnnu Suursoo matkarada, mille vaatetornist saab vaateid nautida. Foto: Priidu SaartSaarti sõnul on tema lemmikuks kuldne tund ehk aeg, mil õnnestub jäädvustada ilusaid päikesetõuse ja -loojanguid. Puhkepausi saab teha Paukjärve juures, kus on ka laagri- ja lõkkeplatsid,” jagas fotograaf soovitusi.„Kuna ma ise hindan ja austan väga loodust, siis veedan väga palju aega kas üksi või koos sõpradega looduses. Samal ööl mul neid kohata ei õnnestunud, kuid järgmisel öösel olin uuesti platsis ning kui hämarduma hakkas, siis tulid need kohe nähtavale.

Suvi koputas - Nora K -

. Otsisin välja linnakumast eemal piisavalt pimeda koha, kus virmalisi parim nautida ning seadsin end hilisõhtul juba valmis. Seotud lood: „Kunagi ei tea, mil midagi fantastilist võib kaamera ette jääda. Võid kaotada mitmeid kilosid.. Näiteks paar aastat tagasi õnnestus mul Saaremaal virmalisi näha. Ka Naissaarele on mugav minna,” soovitas fotograaf, kelle sõnul pakuvad väiksed saared ideaalset vaheldust linnaelule. Võid kaotada kõik liigsed kilod.

Lady's Choice - Sellest suvest (Official Audio)

. Keegi ei sea meile piire, miski pole kaugel, lähme kasvõi joostes, et jõuda rannapeole, naudin kõike hetkes, nii pea see ei lõppe, sest aeg nüüd kuulub meile ja suvi kestab veel. Kokku: Shanon - Suvi kestab veel Kuumus tõstab pead, annab aimu, et oodata võib head, taevalael, kiirgab valge kuu, jõuab õhtusse päev ja vaikib tuul. Olgu see siis mõni pildistamismatk mõnes lemmikrabas või kuskil mere ääres,” lausus Saart, kes üldjuhul teeb ikka enne matkale minekut eeltööd, et jõuaks ikka nende kohtadeni, mida ta näha ja pildistada soovib. Näiteks Aegna saar, kus saab kenasti päevaga saarele tiir peale teha ning sealset kohalikku loodust ja elu nautida. Foto: Priidu Saart Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. „Kindlasti soovitan külastada erinevaid väikeseid saari. See oli ikka täiesti imeline vaatepilt,” kiitis Saart.Jägala juga. Kiirlaen madala palgaga: on see üldse võimalik?.

Shanon - Suvi kestab veel :: Sasslantis

Kommentit