Ole oma otsustes kindel

Jäära märk annab võimsa energialaengu ja tahte asuda unistusi ellu viima ja plaane teostama. Ole oma otsustes kindel. Kuid siinkohal tuleks olla tähelepanelik, et ei joostaks peaga läbi seina. Samuti müüs ta oma osaluse ettevõttes, mis tootis ja müüs tekke.. Laen andmine eraisikult eraisikule laen auto tagatisele. Olen teinud kõik otsused kas iseseisvalt või kollektiivselt teiste vastutust jagavate inimestega. "Olles praeguses olukorras linnapea, see nõuab eriti suurt vastutust. Laen 1000 eurot.

aasta suveks kuulub võim Narvas parteitutele, kui välja arvata Tarmo Tammiste, kes suure Keskerakonnast lahkujate lainega kaasa ei läinud. aasta novembris abilinnapeaks saanud Jevgrafov rõhutas tööle asudes, et on on lubamatu, et võimule pääsemiseks tuleb olla kindla erakonna liige, vihjates Narvas valitsenud Keskerakonna ainuvõimule.

Narva linnapeakandidaat Aleksei Jevgrafov: Voronov ei ole.

. Poolteist aastat, mis ma olen olnud abilinnapea, ei ole olnud ühtegi olukorda, kus Aleksei Voronov oleks mu eest otsustanud või püüdnud seda teha. See on minu valdkond ja mul on häid ideid, kuidas edasi minna," ütles Jevgrafov. Aleksei Jevgrafov on lõpetanud Pähklimäe gümnaasiumi. Ma tean, et ka teised mõistavad."Kui ta peaks saama linnapeaks, kavatseb ta kaotada oma majandusvaldkonnaga tegeleva abilinnapea ametikoha, mida ta seni on ise pidanud. Kui temast oli saanud linnavalitsuse liige, võttis ta koheselt kaks kuud puhkust, et viia lõpuni oma tegevus MTÜ-ga JOB, mis tegeleb töötute koolitamisega.Täna ütles Aleksei Delfile, et ta ei ole enam seotud selle MTÜ tööga. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. aastal lahkuma firmade juhatustes, jäädes siiski nende omanikeks. Minu jaoks on säärane otsustusvabadus olnud põhiväärtuseks esimesest tööpäevast alates," ütles Jevgrafov.Ta ütles, et sai konkreetse pakkumise linnapea ametikohale alles pärast Tarmo Tammiste tagandamist."See oli kaks või kolm nädalat tagasi.

Taneli lugu

. Hiljem töötas Narvas, juhtides viis aastat hotelli Inger, hiljem kaks aastat osakonnajuhatajana Elionis

Kommentit