Osale Ferratumi puhkuseuuringus ja võida 100 € kinkekaart

. Osale Ferratumi puhkuseuuringus ja võida 100 € kinkekaart. Laen auto tagatisel Tartus ekspressraha. STARD-i tiimi piloodid on ka soomlased Jani Paasonen ja Jere Kalliokoski ning norrakas Pål Vetle Try.Finantsvallas tegutseva Ferratumi ja tuntud rallikrossitiimi viisid koostööni ühised väärtused: mõlemad peavad oluliseks panustamist innovatsiooni. Ferratumi tugi lubab meil kasutada tänavustel rallikrossi maailmameistrivõistluste etappidel kaht täiesti uut masinat.

Kiirlaenud Eestis - Home

. Viimase kahe aasta jooksul on etappide tele- ja internetiülekannete vaadatavus kasvanud ligi veerandi võrra. Sellel tiimil oneriti uuendusmeelne ja nutikas meeskond.

Osale Ferratumi puhkuseuuringus ja võida 100 € kinkekaart.

.

Uudised/Blogi | Soodne laen ja kiirlaenud

. Uued autod ja uus sponsor – see on hooajale suurepärane algus,“ avaldas Sakowicz.FIA rallikrossi maailmameistrivõistluste etapid on publiku hulgas aasta-aastalt aina populaarsemad. aprillil Hispaanias Barcelonas.Hooaja eelviimane sõit toob rallikrossimasinad Lätti Biķernieki ringrajale. Baumanis osaleb tänavu kõigil MM-sarja etappidel. Kiirlaen 18 aastastele annan laenu ilma tagatiseta.

Ferratumit tuntakse ärimaailmas kui uute finantstehnoloogiate eestkõnelejat, kes toetab uuenduslike digilahenduste väljatöötamist ja kasutamist. Osale Ferratumi puhkuseuuringus ja võida 100 € kinkekaart

Kommentit