Osale Rio olümpiamängude ennustusvõistlusel ja võida 100 € Ülemiste kinkekaart

Korruptsioonisüüdistuse tõttu tagandatud Brasiilia president Dilma Rousseff ei kavatse osaleda Rio de Janeiros toimuvate olümpiamängude avatseremoonial.

Rio olümpiamängude avatseremooniast kujuneb naljanumber.

. Osale Rio olümpiamängude ennustusvõistlusel ja võida 100 € Ülemiste kinkekaart. Rio de Janeiro olümpiamängude korraldajad andsid reedel teada, et Brasiilia jalgpallilegend Pele ei osale ka pühapäeval toimuval lõputseremoonial. ERR Sport on Eesti Rahvusringhäälingu sporditoimetuste väljund Twitteris.

Optibet teeb sulle Rio olümpiamängude tähistamiseks kolm erinevat pakkumist. Vali neist üks või osale kõigis - see on Sinu valik.

2012. aasta suveolümpiamängud – Vikipeedia

. Osale Rio olümpiamängude ennustusvõistlusel ja võida 100 € Ülemiste kinkekaart. Optibet teeb sulle Rio olümpiamängude tähistamiseks kolm erinevat pakkumist. Vali neist üks või osale kõigis - see on Sinu valik! Optibet teeb sulle Rio olümpiamängude tähistamiseks kolm erinevat pakkumist. Vali neist üks või osale kõigis - see on Sinu valik. Rio de Janeiro olümpiamängude korraldajad andsid reedel teada, et Brasiilia jalgpallilegend Pele ei osale ka pühapäeval toimuval lõputseremoonial.

Jalgpallilegend Pele ei osale ka olümpiamängude.

. Koha Rio olümpiamängudel tagab vaid turniiri võitja. Minicredit Maardu väikelaen eraisikult. Täna õhtul eemaldasid Rio olümpiamängude korraldajad ametlikult veebilehelt Eesti tutvustuse juurest väite, et Eesti liitus Nõukogude Liiduga. Selgitust «huvitava» ajalookäsitluse kohta ega vastust protestile pole Eesti veel saanud. Veel viimasele veerandile minnes oli tšehhidel võidulootust – kaotusseis oli vaid kuuesilmaline, ent mängu tagasi tulla ei suudetudki.

SUUR LOOS võida 48″ teler või €50 Sportlandi kinkekaart.

. Tšehhi peab kolmapäeval jagu saama Jaapanist, et mängida nelja parema seas Serbiaga. Rahvusvahelise Paraolümpia Komitee president Philip Craven ütles pühapäeval, et Venemaa sportlased ei osale. septembrini Rio de Janeiros paraolümpial. Rio olümpiamängude kvalifikatsioonivõistluseks valmistuv Eesti vibunaiskond teenis Sofias, Bulgaarias toimunud Euroopa karikaetapil kolmanda koha. See on viimase aastakümne esimene vibusportlaste teenitud poodiumikoht täiskasvanute klassis.

Kommentit