Põhja laenu ja hoiuühistu laen ilma avalduseta

Ühistu tegutseb tulundusühistuna Eesti Vabariigi õigusaktide ning ühistu põhikirja alusel. Põhja laenu ja hoiuühistu laen ilma avalduseta. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Eesti Vabariigi territoorium.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu -

. Laenud alates 19a eluaastast. Tallinna HLÜ finantsteenused liikmetele Tallinna Hoiu-laenuühistu on füüsiliste ja juriidiliste isikute hoiundus- ja laenundusalaseks teenindamiseks loodud finantseerimisasutus, mille eesmärgiks on ühistegevuse kaudu liikmetele teenuste osutamine. Põhja laenu ja hoiuühistu laen ilma avalduseta.. Laen 3000 €, uus kiirlaen. Ühistu liikmed on ühtlasi ka selle omanikud ja kliendid.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

.

Põhja laenu ja hoiuühistu; omalaen e -

. septembri „Äripäevas“ võtsid Kristel Härma, Pille Ivask ja Priit Pokk anda vastutustundetu hinnangu kõikidele Eesti Vabariigi hoiu-laenuühistutele, teadmata neist õieti midagi peale häguste oletuste ja kellegi kirjelduse, et mitte öelda, tellimuse. Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed osalevad ühistu juhtimisel ja ühistu tegevuse üle järelevalve teostamisel. Kõige kergem autolaen. Ühistu kõrgem organ on ühistu liikmete üldkoosolek.

Otsuste vastuvõtmisel on igal liikmel üks hääl.

Tähtajalised hoiused ja deposiidid | Tallinna Hoiu-Laenuühistu

Kommentit