Põhja Tallinna laenu ühistu

Eesti Hoiu-laenuühistute Liitu esindas konverentsil ja ka organisatsiooni aastakoosolekul Eesti HLÜ Liidu juhatuse liige Erki Pisuke. Teised kaks samalaadset tunnustuse pälvinut olid Ron Hance ja Bill Cheney kauaaegse ennastsalgava teenistuse eest hoiu-laenuühistute süsteemis Ameerikas. Konverentsi ametliku programmi kõrval korraldas Virginia HLÜ Liiga piduliku vastuvõtu Eesti delegatsioonile.

Korterite müük: Sõle, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn.

. Põhja Tallinna laenu ühistu. Kiirlaen odav intress. A.Ristkokilt oli tellitud ettekanne hoiu-laenuühistute arengust ja väljakutsetest Eestis. Laenusumma kantakse esmalt virtuaalkontole, kust saab summa seejärel kanda oma tavalisele arvelduskontole.

BigBank Tallinn kontor terry finance loan company.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu - Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

. See on regulaarselt toimuv foorum nn pehme panganduse entusiastidele. Eesti HLÜ Liit ja SA Virginia HLÜ Liiga pälvisid sel aastal ühe kolmest WOCCU kõrgeimast tunnustusest – Distinguished Service Award. Sel moel tunnustati Eesti ja Virginia Liiga viljakat aastatepikkust koostööd. Laen eraisikult on soodne tagatiseta kiirlaen internetist ilma palgatõendita ja sissetulekuta... Põhja Tallinna laenu ühistu. Selle käigus märgiti ära meie vahelist viljakat ja tulemusrikast koostööd. Autasu võtsid vastu Eesti poolt A.Ristkok ja Virginia HLÜ Liiga poolt sealse Eesti-Virginia partnerluskomitee esimees J.Valdov. Selle koostöö tulemusena on käivitunud ühisettevõtte AS BSS nime all Eesti HLÜ-de jaoks nii oluline integreeritud IT-süsteem ühes kliiringu ja maksesüsteemiga.

Põhja-Tallinna linnaosa koduleht > Põhja-Tallinna.

. Nagu eelmistel aastatel, oli seegi kord Eesti Hoiu-laenuühistute Liit oma esindusega messil kohal

Kommentit