Positiivne Register – uus põnev krediidiregister

Pärast tähtaega antud selgitused võib hankija jätta tähelepanuta.Kaubandus-tööstuskoja juht Mait Palts märkis samuti, et on juristidelt kuulnud probleeme riigihangetega, ent kriisiks asja pidada ei saa. Näiteks tuleb pakkumuse esitamiseks moodustada pakkujal registris meeskond, kusjuures muudatuse põhjuseks oli pakkujate soov piirata ettevõttesiseselt juurdepääsu pakkumuste sisule.

Uus huvitav krediidiregister: Positiivne Register

.

Hankija tahtis muuta hanketingimusi ja seetõttu ka pikendada pakkumuste esitamise tähtaega. Nagu Laarmaagi viitas, olevat uue registri puhul probleeme hangete vanast registrist uude üle toomise ja jätkumisega. Hangete jätkamise probleemile viidatakse ka riigihangete registri veebisaidil.„Eriti puudutab see hankijate ja pakkujate suhtlust seoses selgitustaotlustega. Pakkuja seisukohast on olukord päris nigel, sest pakkuja peab hankija selgitustaotlusele vastama seaduses sätestatud tähtaja jooksul. Positiivne Register – uus põnev krediidiregister. Rahandusministeerium asja üle ei tähtsusta.TGS Balticu vandeadvokaat Kristina Laarmaa selgitas, et uue riigihangete registriga on probleeme üksjagu. Positiivne Register – uus põnev krediidiregister. Laarmaa ütles, et iseäranis on probleeme olnud eelmises registris alustatud, ent uues registris jätkuvate hangetega.

Uudised -

. Uus riigihangete register kaotab andmeidRiigihangete korraldajad ja neis osalejad on uue registriga olnud hädas, sest andmed kipuvad ära kaduma ning vanas registris alustatud hangete ületoomisega on esinenud probleeme. Samas märkis ta, et uus register paistab hankijatele olevat ka üpris keeruline, kuna võrreldes vana registriga on osa funktsioone erinevad ning võiksid olla paremini lahti selgitatud, et vältida segadust. Nimelt on sellistel juhtudel läinud osa andmeid mitmel puhul kaotsi, need pole enam nähtavad või vanast registrist üle tõstetud.

register - Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt

. Sellele viitas ka Palts.Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja Estella Põllu tõdes Äripäevale teisipäeval antud kommentaaris, et kasutajatugi on saanud jõudu juurde. Tasuta kiirlaenud internetis, krediit ilma tagatiseta. Kõik vanas registris olevad andmed on säilinud ja neid saab vajadusel taastada. Samuti on olnud pakkujal probleeme uues registris selgitustaotlustele vastamisega,“ kirjeldas Laarmaa. Kust saada ruttu laenu omaniku laen osaühingule. Swedbank Eesti tulemused kasvukursil This Account has been suspended.. Põhja laenu ja hoiuühistu laen ilma avalduseta. See polnud uues registris kohe võimalik, mistõttu tekkis oht, et tähtaeg saabub veel enne, kui registrisse jõuavad hanketingimuste muudatused ja pakkumuste esitamise tähtaja pikendamine.„Õnneks see olukord lahenes, aga viimasel minutil ja tohutu närvipingega.

Kommentit