Raha annetamine võib su elukvaliteeti tunduvalt parandada

Sellest on jäänud meile energeetilised piirangud, nagu see olukord kestaks edasi. Ja väljenda rõõmu selle üle, mida oled loonud, siis inimesed tahavad sulle selle eest raha anda. On õpetatud, et raha pole mänguasi, aga tegelikult on. Praegu on teisiti, kõike on saadaval. Võlanõustaja ülesanne on näha abivajajat ja tema olukorda. Poes tuli seista pikas järjekorras ja vahel selgus alles leti äärde jõudes, mida müüakse ja kas sina oled see õnneseen, kellele jätkub. Raha tahab sind, mitte sina ei taha raha. Mul näiteks õelaps ärkab hommikul üles ja mängib oma sõpradega totaalses entusiasmis. Laps tahab, et talle midagi ostetaks, aga ema ütleb, et ei saa, sest raha ei ole. Mine peegli ette ja küsi, kas ma saan kohe raha, palun. Ütlevad, et sa oled nii äge inimene ja kutsuvad sind tööle, tahavad selle eest raha anda. Sind kutsutakse igasugustesse kohtadesse.

Soodne investeerimistoode võib sulle kalliks maksma minna.

. Nad otsustavad välise põhjal, et mis on õige, mida ühiskond õigeks peab ja mida mitte.

Raha annetamine võib su elukvaliteeti tunduvalt parandada. Meile õpetatakse, et raha tuleb raskelt. Meil on piirituid võimalusi, millega saab vastu võtta küllust. Keegi ei õpeta meile seda. Sa saad seda, mida sa ütled endale kahe kõrva vahel. Isegi siis, kui ma mingid asjad nässu keeran − see oli praegune valik, ma ei poe peitu ja ma ei pea iseennast valeks. Pakume tagatiseta laenu. See on see, mismoodi universum tegelikult toimib. Mis oleks, kui me oleks kõik valmis olema suursugused, valmis särama iseendana, ilma et oleks vaja midagi karta või peita. See energia ongi see, mis hakkab tooma raha. See on kõige maagilisem asi üldse.. Sa pead olema energeetiliselt rahale nähtav, nii et ta tahab sulle ennast anda. Laenude rahvineerimine neste krediitkaart. Ma tean seda, sest selline suhtumine on muutnud minu maailma. Mida rohkem sa sellega mängid, seda rohkem rõõmu tuleb ja raha tuleb.

Raha annetamine võib su elukvaliteeti tunduvalt parandada

. Mida vibreerid, seda ka ligi meelitad. Kui sa ütled endale, et raha tuleb mulle kerguse, rõõmu ja helgusega, kui palud universumilt, et ta näitaks sulle neid tegemisi, mis sulle rõõmu pakuvad, siis tulebki raha kergelt. Väga hea, sa läksid kohe sellesse energiasse sisse. Võlanõustajate kontaktid minuraha.ee portaalis. Mulle näiteks meeldib raha luua kergusega. Universum toimib: küsi ja sulle antakse põhimõttel. Esimene laen kodust lahkumatta. Raha jõuab sinuni siis, kui sa hakkad oma igapäevases elus olema õnnelik ja terve. Tuleks hakata küsima endalt, kuidas mulle tegelikult meeldiks raha luua või vastu võtta. Inimesed tahavad näha, kui rõõmus sa oled. Puu ei pinguta selleks, et kasvada, tal on kõik selleks olemas, päike, muld ja vesi, mis on tema maailmas raha. See on see, mis hakkab tooma. See hakkab ilmuma sellisel kujul, mida sa ei oska arvatagi. Inimesed ei julge küsida raha. Mõtle läbi, mis on need tegevused. Kui sa mängid, oled sa õnnelik.Nõukaajal pidi rabama tööd, et üldse midagi saaks osta raha eest. Võib-olla inimesed hakkavad andma teile mingeid asju, kutsuvad lõunale ja teevad välja. See hakkab kohe andma vibratsiooni, mis toob võimaluse raha ilmumiseks. Raha annetamine võib su elukvaliteeti tunduvalt parandada. Aga lapsest saadik peaks olema tunne, et kõik on siin ilmas võimalik. Toomas kuter võlg kõige soodsamad laen. Sa võid endale öelda, et minu jaoks tuleb raha kergelt või et see, mis on minu jaoks kerge ja rõõmupakkuv, toob mulle raha sisse. Mingi vanuseni on kõik lapsed nagu rõõmupallid. Pingutad, võistled teistega, kes kõige rohkem kannatab. Me hakkame lapsi maast madalast piirama. Et ta on väärtuslik, et see joonistus või maal muudaks maailma. Ta pole ka vastu võtnud ennast sellisena, nagu ta on

Kommentit