Sõiduki taustakontroll ehk enne kontrolli, siis osta

Seega saad lihtsalt teada kas sõiduki varustsut on uuendatud või mitte. Kiirlaen pensionäridele, plusskrediit. Tänu nendele andmetele, on meil võimalik neid kontrollida müügikuulutuses olevatega ja seetõttu ära hoida pettasamised. Sageli sellistes kohtades nagu prema istme ääres, vasakul pool auto küljel, keskele või paremal asuva tugitala küljes VIN-koodi võib leida ka, mootoriruumist parema ratta kohal Autotootjad paigutavd ka selle tugi raamil erinevatesse kohtadesse. Samuti saate teada kindlustuses kehtivuse, odomeetri näidu ja omaniek arvu. Enne auto ostu peate tingimata teadma, milline on tema VIN-kood. See number on unikaalne igal autol. Kontrolli VIN-Koodi enne ostmist kuna sõiduki kontroll ei maksa peaaegu midagi kui arvestada seda, mida võib kaasa tuua vigase auto ost ja selle hilisem remont. - varstatud auto ost on ilmselgelt halb investeering. Üha rohkem on müügikuulutustes olemas VIN-kood. varustuse muutus - Ajaloo aruanne võib sisldada pilte või koopiat originaal varustusest. Remonti laen.

Kontrolli VIN koodi | Sõiduki taustakontroll | VIN ajalugu.

. Need andmed on kogutud esmase registreerimise kohta Eestis, teiste seas saate teada tehnilised andmed, tehnilisekontrolli tulemuse ja kuupäeva. Teadlikkust sellest, kui oluline VIN number on, on veendunud ka automüüjad. Sellistes aruannetes on ka tihtipeale sisestatud pildid. Kahjuks ei ole seda kõigis kuulutustes, seega ärge kartke ka seda küsida. VIN-koodi asukoha teadmin on üpriski kasulik informatsioon.

Kiirlaenud ID kaardi tuvastamisega, lühike laenulepingu vorm. Baseerudes viimasele viiele või isegi lihtslt viimasele aastale, saame me kindlaks teha, kas sõiduki läbisõit on usaldusväärne või mitte. Tihtipele enen ja pärast õnnetust tehtud pildid. kasutades autoDNA aruannet - saate kontrollida peaaegu igat tüüpi sõidukit. Lisaks saate VIN-Koodi kaudu teada auto registreerimisnumbri ja registreerimise kuupäeva. Sõiduki taustakontroll ehk enne kontrolli, siis osta.

Sõiduki taustakontroll – kuidas kontrollida kasutatud auto.

. Siin on aga levinumad pettuse näited: tagasi keritud odomeeter - sisestage VIN-kood et kontrollida sõiduki läbisõidu ajalugu. AutoDNA aruanne annab sulle teada kas sõiduk on vrastatud või mitte. VIN koodi järgi saate kontrollida kas sõiduki ajalugu on ikak puhas

Kommentit