Tahad, et Sul oleks rohkem raha?

Sa ju tahad, et ta kohtleks sind prioriteedi, mitte valikuna. Kui ta sulle jälle viimasel minutil plaane pakub, ütle viisakalt ära. Maini talle, et sul on juba teised plaanid ja oleks tore, kui ta sulle teine kord varem kirjutaks.

Kommentaarid: Rihanna: "Kui tahad, et sul oleks taguots.

. Tahad, et Sul oleks rohkem raha. Mõtle, milline inimene sa olid enne oma kaaslasega tutvumist. Laenuprobleemid. Sa ei saa kunagi olla normaalses suhtes, kui te ei ole üksteise vastu ausad. Kui oled oma partneri eest midagi varjanud, siis nüüd on õige aeg sellest rääkida.Ära karda oma tundeid välja näidataTunnete allasurumisega kaasneb oht, et ei räägita olulisi asju välja. Kui su kaaslane on teinud vigu, siis nüüd oleks õige aeg talle andestada. Sa ei saa igavesti varjata oma negatiivsust, ühel hetkel plahvatab see kahjuks või õnneks sinu seest välja. Kui leiad selles positiivseid jooni, proovi need uuesti enda sees ellu äratada.Mõista, et me kõik oleme vaid inimesedKui sul on kombeks süüdistada oma kaaslast kõikides probleemides, mis teie suhtes juhtuvad, teed sa väga valesti. Palu ka oma kaaslasel olla tunnetest rääkimisel aus.Töötage ühise tiiminaKui teil on suhtes muresid, siis ära mõtle kunagi, et vastaseks on sinu kallim. Sa tahad et sul oleks hea. Sa oled juba mõistnud, et sa pead selleks heale keskenduma. Sa tead, et halb tunne on märk, et sinu tähelepanu on millelgi, kuidagi teisit kui sinu kõrgemal minal. Ok, see läheb juba natuke segaseks kuid sa mängid meiega veel kaasa. Sina ja tema olete mure vastased, teil on ühine eesmärk probleemist jagu saada. Kui tegemist on talle väga meeldiva asjaga, siis proovige rahulikult olukorda arutada ja leida kompromiss.

Kui tahad kaotada kaalu, siis ära eira magamist - Pere ja kodu

.

Enamasti on probleemidel siiski kaks osalist. Kommentaarid artiklile "Rihanna: "Kui tahad, et sul oleks taguots, siis on sul ka vats."". Ole aus ja räägi probleemist ja palu mehel koos sinuga töötada, et mure lahendada.Pange oma suhtesse tervislikud piiridKui sulle ei meeldi mõni asi, mida su kaaslane tihtipeale teeb, siis järjekordselt on vaja olla aus. Üksteisele ei tohi millegi tegemist keelata, aga teil on võimalus ebameeldivuste üle arutada.Õpi iseennast tundma Seotud lood:     Paljud inimesed avastavad suhtes olles, et nad on iseennast sinna sisse ära kaotanud

Kommentit