Tahad saada rikkaks? Selle jaoks peaksid sul olema need 6 mõtteviisi

Kuidas saada rikkaks? - RahaFoorum

. Loe läbi, saa aru, mida on rikkaks saamiseks vaja ning asu tegutsema. Odavam kiirlaenud.eestis. Ilmselt sellise “ebavõrdsuse” põhjuseks on see, et jõukamad inimesed on teinud midagi teisiti ja selle tulemusena saanudki rikkaks. Kõlab ju üsna loogiliselt. Hoia seda eesmärki oma mõtetes ja võta iga päev aega selleks, et seda ette kujutada. Alusta näiteks nädalamenüü koostamisest, sest inimesed teevad emotsioonipõhiseid oste enamasti toidupoes peale tööpäeva.

Video 14. Sinust saab see, millest sa kõige rohkem mõtled!

. See on asi, millest igaüks peaks alustama, sõltumata vanusest. Pangakaardi kasutamise eelis on see, et sa saad kogu aeg kõikidel oma kuludel silma peal hoida. Mida kujutavad endast laenud ilma konto väljavõtteta?. Tee iga nädala lõpus kokkuvõte ja vaata, millise valdkonna peale kulub kõige rohkem raha ja kuidas oleks võimalik kulusid vähendada. Mõtle täpselt välja, kuhu sa jõuda tahad ja kui palju sul selleks vaja on. Kui sa tahad rikkaks saada, unusta need emotsiooniostud mõneks ajaks ära.Keskendu suurte eesmärkide saavutamiseleVisualiseerimisoskus on väga oluline. Seotud lood:     Palgakõrgendust saades jäta oma kulutused samaks.

Kui sa näed seda oma vaimusilmas, on sul palju lihtsam selleni ükskord päriselt jõuda.Kasuta pigem pangakaarti kui sularahaSularaha on põhjusega sularaha - see ju lausa sulab näppude vahel ja hiljem ei ole sul õrna aimugi, kuhu see kulus. Enamus inimesi unistab rikkusest. Sellel on kindel põhjus, sa oled raskest päevast väsinud ja usud, et oled midagi head ära teeninud. Laenusumma on võimalik kätte saada juba samal päeval, kui nii sinul kui laenuandjal on samas pangas arvelduskonto.

Tony Robbinsi esimene raamat üle 20 aasta: Kui tahad.

. Paljud ärimehed on öelnud, et ilma visualiseerimiseta ei oleks nad iialgi saavutanud seda, mis neil praegu on. Jah, igal pool ei saa alati kaardiga maksta, aga püüa siiski sularaha kasutada nii vähe kui võimalik. Tee rahaasju puudutavaid otsuseid mõistusega, jättes emotsioonid tahaplaanileKui sa oled harjunud tegema emotsioonioste, ei saa sa iialgi rikkaks. Laenu intressimäär võib olla seatud ka vahendaja ehk ühisrahastusportaali poolt siis kasutatakse sobiva intressimäära leidmiseks laenuvõtja krediidianalüüsi. Tahad saada rikkaks? Selle jaoks peaksid sul olema need 6 mõtteviisi

Kommentit