Tallinna Hoiu-laenuühistu

. Inimesed on harjunud oma raha pangas hoidma ja väikseid intresse teenima. „Me ei ole ainult hoiu-laenuühistu liikmed, vaid kuulume ka klubisse, mis ühendab neid, kes ei soovi riskida, kuid tahavad teenida pensionilisa. Lisaks traditsioonilisele kõnele ja juhtkonna tervitustele oli kavas meelelahutusprogramm mustkunstnikuga ning Jaan Kirsi ja teme meeskonna kontsert. Võetakse kokku eelmise aasta tulemused ja räägitakse tulevikuplaanidest ning kõike seda pingevabas õhkkonnas. Oli vaja ennast näidata ja võita hoiustajate usaldus. Liidu ülesannete hulka kuulub vajamineva oskusteabe ja vahendite hankimine ning koolituste korraldamine oma liikmetele. Ausalt öeldes polnud see lihtne.

Esimene ja teine aasta olid kõige raskemad. Tallinna Hoiu-laenuühistu juhatuse liikme Annely Ojametsa sõnul on ühistu liikmetel väga hea meel kord aastas kohtuda. Tutvu Tallinna HLÜ tegevuse ja finantsteenuste tingimustega, vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. aastal Eesti kapitalil asutatud Tallinna Hoiu-laenuühistu on üks vanimaid Eestis. Kuigi liit on ennekõike loodud abistava institutsioonina toimivatele ja alustavatele hoiu-laenuühistutele, aitab liit ka praeguseid ja tulevasi hoiu-laenuühistu teenuste kasutajaid, hoiatades neid liitumast kahtlase taustaga hoiu-laenuühistutega. Liit kannab hoolt, et liikmesühistud järgiksid hoiu-laenuühistute toimimise head tava ning ei eksiks seadusega kehtestatud usaldusnormatiivide vastu. Pidu kestis mitu tundi ja kõik jäid väga rahule.Tallinna Hoiu-laenuühistu on tegutsenud juba üheksa aastat. Tallinna Hoiu-laenuühistu. Oleme valinud ühe tõestatud tee ja pakume laene ainult kinnisvara tagatisel,” kinnitab hoiu-laenuühistu esinaine ning lisab: „Meil on selles valdkonnas suured kogemused, oleme nende aastate jooksul olnud igati usaldusväärsed. Tallinna Hoiu-laenuühistu. Ja selliseid inimesi on üha rohkem.

Eraklient | ERIAL

. „Tegime ära väga suure töö, et kliendid hakkaksid meid usaldama. Vivian laen.

Tartu Hoiu-laenuühistu | Hoiused | Laenud | Liisingud.

. Kuid paljud, kes aastaid tagasi meie investoriteks said, usaldavad meile siiani oma raha.

Tallinna Hoiu-laenuühistu - kas tasub seal hoius avada?

. Liit hoiab liikmeid kursis hoiu-laenuühistuid puudutavate seadusandlike muudatustega ja osaleb enda võimaluste piires seadusandluse kujundamises. Risk on viidud miinimumini tänu hüpoteeklaenudele.”Annely Ojamets räägib, et sellised peod on ühistu liikmete jaoks väga olulised. septembri „Äripäevas“ võtsid Kristel Härma, Pille Ivask ja Priit Pokk anda vastutustundetu hinnangu kõikidele Eesti Vabariigi hoiu-laenuühistutele, teadmata neist õieti midagi peale häguste oletuste ja kellegi kirjelduse, et mitte öelda, tellimuse

Kommentit