Tartu laenu ja hoiuühistu

.

Tartu Hoiu-laenuühistu | Hoiused | Laenud | Liisingud.

. Vaata kõiki uudiseid → Liidu ülesannete hulka kuulub vajamineva oskusteabe ja vahendite hankimine ning koolituste korraldamine oma liikmetele. Tartu laenu ja hoiuühistu. Selleks tuleb Raha HLÜ veebilehe kaudu astuda liikmeks ja sõlmida leping ning kanda soovitav hoiusesumma selleks ettenähtud arvelduskontole. Kui tehtud valikud vastavad Teie soovidele saate esitada avalduse, milleks tuleb vajutada "Esita avaldus".

Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu eesmärgiks on tutvustada inimestele ühistulise panganduse eeliseid ning aidata erinevate finantsvaldkonna küsimustega. Tule küsi informatsiooni hoiustamisest ning laenamisest juba täna. Kiirlaenud internetist – raha laenamine soodsalt on lihtne. Kuigi liit on ennekõike loodud abistava institutsioonina toimivatele ja alustavatele hoiu-laenuühistutele, aitab liit ka praeguseid ja tulevasi hoiu-laenuühistu teenuste kasutajaid, hoiatades neid liitumast kahtlase taustaga hoiu-laenuühistutega.

ühistu - Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

. Liit kannab hoolt, et liikmesühistud järgiksid hoiu-laenuühistute toimimise head tava ning ei eksiks seadusega kehtestatud usaldusnormatiivide vastu.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

. Liit hoiab liikmeid kursis hoiu-laenuühistuid puudutavate seadusandlike muudatustega ja osaleb enda võimaluste piires seadusandluse kujundamises. septembri „Äripäevas“ võtsid Kristel Härma, Pille Ivask ja Priit Pokk anda vastutustundetu hinnangu kõikidele Eesti Vabariigi hoiu-laenuühistutele, teadmata neist õieti midagi peale häguste oletuste ja kellegi kirjelduse, et mitte öelda, tellimuse.

Tähtajalised hoiused ja deposiidid | Tallinna Hoiu-Laenuühistu

. Tartu laenu ja hoiuühistu.

Kommentit