Tingimusteta laen laenulepingu põhi

Sa ei lähe tööle – ükskõik kuhu kohta. Sa pead kodust tööle lõuna kaasavõtmist ajaraiskamiseks. Sa keeldud lisaraha nimel oma „mänguasju“ müümast. Tingimusteta laen laenulepingu põhi. Sul puudub isikliku vastutuse kontseptsioon. Sa ei suuda selgitada – ega oma aimu – kuhu su raha iga kuu läheb. Sinu teismeline järelkasv sõidab tuttuue autoga, kuigi mõni vana romu kõlbaks sama hästi. Sinu prioriteedid on täiesti paigast ära.

Tingimusteta laen; laenulepingu põhi -

. Sa ei soovi suitsetamisest loobuda. Sa ostsid just uue HD-teleri. Sa oled kohutavalt organiseerimatu. Sa mängid regulaarselt loteriid. Sa ei suutnud varuda raha hädaabifondi erakorralisteks väljaminekuteks.. Sa usud, et elama peab praeguses hetkes. Su laps käib endiselt erakoolis. Palk laen.

Kes ei saa laenu? Miks inimestele raha laenamisest.

. Sa oled hiljuti terve köögisisustuse väljavahetanud, kuigi seda polnud tõesti vaja. Sa ei mõista, et tulevik on sinu võla pant. Sa ei tea kui palju sa iga kuu teenid. Sa ei tea erinevust soovide ja vajaduste vahel. Sul on viis koera, kolm kassi, kakaduu ja anakonda. Sa süüdistad teisi oma kehvas finantsolukorras. Sa ei mõista väärtuse kontseptsiooni. Sa püüad naabritele muljet avaldada.

Laenud > Tingimused | SMS Laen

. Sa pole näidanud huvi oma destruktiivset finantskäitumist muuta.

Sinu abikaasa keeldub tööle minemast. Sa käid liiga tihti väljas söömas. Sa elad suuremas kodus kui oleks mõistlik omale lubada. Sa viskad üle jäänud toidu ära. Sul on miljon põhjust, miks sa ei saa teha lisatööd. Sa ei ole loonud plaani võlgadest vabanemiseks. Omaniku laenu kapitaliseerimine PTF laen. Sa arvad, et raha kasvab puu otsas

Kommentit