Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale?

Vali parim 50 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale.

Index []

. Lõunakeskuse laenu nõustajad. Laenu pakutakse eraisikutele ning ettevõtetele, kel on võimalus seada auto, mikrobuss või muu sõiduk laenu tagatiseks. Võrdluseks võib öelda, et tegemist on sarnase protsessiga nagu börsile minek aga väiksemas mastaabis. all vasakul laenupõhised investorilt firmale Üks oluline omadus, mis sellelaadsel raha kaasamisel on, et see on ka firmale kasulik nähtavuse osas ning samuti on võimalik oma teenuse/toote fännide seast saad investoreid.

Ühisrahastus - kasulik nii investeerijale kui ka laenajale.

. . Kui kiiresti tuleb SMS raha. üleval paremal kingitus/annetus tüüpi platvormid nt. Selline viis sobib näiteks paarisajatuhandese projekti rahastamiseks, mille eest ollakse valmis firmast väike osa loovutama.Maailmas on selline kaasamisviis tekkinud viimase kümnendi jooksul ja Eestis on see populaarust kogunud viimase paari aastaga. Samas tasub meelde tuletada, et rahastusliike on viimasel ajal oluliselt juurde tekkinud ja võimalus on kaasata investoreid ka otse firmasse läbi ühisrahastuse. Võrreldes mõne teise laenufirmaga on Kreditexi nimi paljudele üsna tundmatu, kuigi tegemist on väga hea mainega laenufirmaga, mis tegeleb seadusliku tegevusloa peamiseks tegevusvaldkonnaks on tagatisega laenude väljastamine. üleval vasakul osaluspõhised nt.

Mõned rahastamiskampaaniad selles valdkonnas on näiteks Ampler Bikes, kes toodab elektrijalgrattaid või Arro Keraamika kes toodab Portugalis keraamikat.Tulevikuprojektsioon kahe turu UK ja USA kohta annab sellest trendist aimu. aasta suvest kui Fundwise platvorm avati. Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale.

LHV panga juht: ühisrahastus pankadele ei meeldi. Tahame.

. Eriti kui tema tooted on otse lõppkasutajale suunatud.

Kommentit