Üle kolmandiku Eesti elanikest teenib palgatöö kõrval lisaraha

LÖÖMINE POLE LAHENDUS: Paraku peab üle kolmandiku Eesti lapsevanematest oma võsukese füüsilist karistamist kasvatusmeetodiks, mitte vägivallaks. Viivis vene keeles. Üle kolmandiku Eesti elanikest teenib palgatöö kõrval lisaraha. Üle kolmandiku Eesti elanikest teenib palgatöö kõrval lisaraha. Bondora tüüpi. Portaalid, ajalehed, ajakirjad. Eesti Ekspress; Delfi; Delfi Rus; Ärileht; Sport; Eesti Päevaleht; LP; Maaleht; Kroonika. „See, kas inimene soovib endale uut korterit või uut eramut, sõltub ka küsimusest, millal ta kodu tahab vahetada. Mida lähemas tulevikus see plaanis on, seda sagedamini antakse endale aru hetke võimalustest ja otsustatakse uue korteri kasuks, mis on tavaliselt uuest eramust odavam.

ÕHTULEHE TEST: milline vorstilatt on parim külmrelv?

. „Kui vanem eramu säilitab koduotsijate silmis oma suhtelise väärtuse, siis järelturu korter on selgelt vähem ahvatlev võrreldes uuega," kommenteeris Mändla.

Üle kolmandiku Eesti elanikest teenib palgatöö kõrval.

.

Uuring: üle kolmandiku Eesti elanikest tahab vahetada kodu.

. Ühtlasi hindab see vanuserühm oma majanduslikku olukorda ka ülejäänutest kindlamaks.Kantar Emori uuringueksperdi Tauno Mändla sõnul eelistavad just lähima viie aasta jooksul eluaseme ostmise kavandajad korterit uues või renoveeritud majas.

Kommentit