Ülevaade 2019. aasta rahaasjadest

Viimase puhul saabub kõigepealt veebruaris luukpära ja märtsis universaal ja sedaankere.Aprillis saabub kauaoodatud suur sedaan.Suurimaks uudiseks Volkswagenil on täiesti uus Golf, mis jõuab siia oktoobris-novembris. kvartalis.Elektriauto Zoe ja mahtuniversaal Espace saavad juulis näouuenduse, sama juhtub septembris tarbesõidukitega Trafic ja Master.

Idapiiri väljaehitamisest, 3.06.2019

. Positiivsel noodil asusid tootjad üha enam toetama kiir- ja juhtmeta laadimist ning näidati jätkuvalt, et tipptelefonide võimekuse saab ka oluliselt odavamalt kätte. Korteri laenukalkulaator kiir laenud.

2019. AASTA SUURIM ÜLLATAJA? (Crackdown 3)

. saabub neljandas kvartalis.

Suve algusesse jäävad ja uuenenud maasturid.Suure maasturi uus mudel saabub augustis ning täiesti uus keskmise suurusega linnamaastur saabub oktoobris. Populaarsed brändid olid lisaks ka Apple, Sony ning möödunud aastaga varjusurmast Eesti üheks müüduimaks tootjaks tõusnud ja seega suure tagasituleku teinud Nokia. Teine oluline auto on väike linnamaastur T-Cross, mida hakatakse näitama kevadel. Elisa telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann sõnab, et möödunud aasta statistikat jälgides on selge, et eestlased soetavad valdavas osas madalama või keskmise hinnaklassi nutitelefone. Juunis on tulemas uus luukpära Scala, sellega koos ka Superbi näouuendus. “Hind on tarbija jaoks määrav. Mobiiltelefonidega sarnased müügitrendid levivad ka tahvel- ja sülearvutite segmendis. Nende autode Eestisse saabumine on veel hetkel täpselt teadmata.Värskelt on kohale jõudnud uus sportlinnamaastur CUPRA Ateca ja suur linnamaastur SEAT Tarraco.Mais saabub SEAT Arona TGI.Ka Škoda potentsiaalsed hitid hakkavad saabuma aasta teises pooles. Sündmusterohke aasta tehnikamaailmas on möödas – sõrmejäljelugeja kolis ekraani alla ja „kulm“ kinnitas tipptelefonides kanda. Populaarsete brändide esikümnesse mahtusid veel nuputelefone tootev myPhone ja ülivastupidavaid telefone valmistav CAT. Ülevaade 2019. aasta rahaasjadest. Sellele järgneb aprillis või mais.Suur linnamaastur saab näouuenduse mais või juunis. Võib öelda, et Samsungi seadmed on eestlaste ühed lemmikumad, sest kümnest enimmüüdud telefonist kuulus viis just neile.

Kahjukindlustuse sektori I kvartali 2019 ülevaade.

. Kõige enam osteti siiski taskukohasema hinnaga nutitelefone ja selles segmendis osutusid ostetuimateks Samsungi ja Huawei nutitelefonid. Aastaga tõusid mõlemas segmendis ka keskmised ostuhinnad. Novembris tuleb Traficu elektriversioon Z.E. Samal ajal on oodata ka Astra näouuendust.Tarbesõidukitest on suurim uudis , mis tuleb kolmandas kvartalis. Nuputelefonide müügihulk on aastaga aga kõvasti langenud ja paistab, et järjest enam liigutakse üle nutimaailmasse ja nuputelefonid jäävad ühe enam nišitooteks. Nutitelefonid on aastatega muutunud üha soodsamaks ja võimekamaks ning isegi väiksema hinnaklassi nutitelefon võib täna olla juba vägagi pilkupüüdva välimusega ja pakkuda üllatavalt head funktsionaalsust. saabub septembris hübriidmootor. Müügistatistikast selgus, et kõige populaarsemad kuud uue nutiseadme soetamiseks on august, kui valmistutakse algavaks kooliaastaks ja detsember, mil soetatakse seadmeid endale või lähedastele kingiks.

Suur 2019. aasta ülevaade | Ilona Kaldre: tiirasust ja.

Kommentit