Uue aasta saabudes on parim aeg vaadata tagasi möödunud aastale ja panna paika eesmärgid järgnevaks 12 kuuks. Millised on Sinu eesmärgid?

Ära unusta fotoaparaati koju! Kaali metoriidikraatrid Saaremaal on Eesti haruldaseim loodusmälestis. Samuti on võimalik valida tõukekelgu või suusamatka vahel. Uusaastalubadused kirjuta punktidena paberile üles ja aseta nähtavasse kohta. Iga aasta esimestel kuudel kajastub aktiivsem spordiga alustamine ka If Kindlustuse kahjustatistikas. Maagiline muusikasündmus, kus kõlavad eestikeelsed laulud. Uusaastalubadusi andes… Sea endale realistlikud eesmärgid – nii et peale jaanuarikuu möödumist oleks endiselt indu neid täide viia. Enne intensiivsemat treeningut tee piisavalt soojendusharjutusi ja treeningu lõppedes venitusharjutusi, et lihased jõuaksid taastuda. Uue aasta saabudes on parim aeg vaadata tagasi möödunud aastale ja panna paika eesmärgid järgnevaks 12 kuuks. Millised on Sinu eesmärgid. . Uue aasta saabudes on hea seada endale eesmärgid, kuidas olla edukam ning parem enese vastu. Pea meeles, et hea tervise alus on füüsiline aktiivsus, tasakaalustatud toitumine ja piisav puhkus. Seda näitab ka meie statistika. Jälgi kodulehelt ka toimuvaid näituseid ja õiekalendrit! Naissaare majakatuur koos kogenud giidiga aitab mõista, miks on see Tallinna lähedane saar niivõrd eriline oma looduse ja ajalooga. Tallinna Botaanikaaias saab veeta ilusa päeva avastades erinevaid taimesorte. Tihtilugu aga oleme liiga agarad lubadusi andes, mõeldes et uue aasta saabudes on meil eelnevast mitu korda rohkem energiat ja tahtejõudu. Paik on eriti kaunis külmadel talvekuudel, kui kosk on jääs. Võta aega treeningust taastumiseks. Olgu selleks siis karjäärialased, tervise või enesearendusega seonduvad uusaastalubadused. Kes veel kraatreid oma silmaga näinud ei ole, sel tasub suvel paika kindlasti külastada. Õues sportides ole ettevaatlik, sest talvel juhtub palju õnnetusi libedatel teedel kukkudes. Eks igaüks saab need vastavalt enda võimalustele ja soovidele kohandada, aga ideid saab ammutada allolevast nimekirjast. Füüsilise isiku laenuintresside maksustamise aspekte SMS laen placet. Andke oma kehale aega uue spordiharrastusega harjumiseks ja vaadake üle oma argirutiin, et seda enda kasuks aktiivsemalt tööle panna,“ ütles Kadri Puna.

Traditsiooniline aastavahetus: järgi neid kombeid ja uuel.

.

25 ilusat lubadust -

. Siiski tuletame meelde, et liiga äkiline spordiga alustamine ja õhinaga valesti valitud koormused ei ole hea lahendus. Kontrolli, et oled oma õnnetusjuhtumikindlustuse lepingus märkinud ka selle, et tegeled spordiga ning et Sinu kindlustus katab spordivigastustega seotud kulud. Tunne oma kodumaad Ilus päev looduses: Keila – Joa Pargi looduspark. „Aktiivne liikumine on muidugi väga tervitatav.

If Kindlustuse isikukahjude grupijuhi Kadri Puna sõnul märkame pärast aastavahetust paljudes spordiklubides rohkem rahvast ja kergliiklusteedel tihedamat liikumist, sest inimesed alustatavad mõne uue harrastusega. Alusta jõukohaste koormustega. Soovitusi, kuidas tervisespordiga ohutult alustada: Alusta treeningutega mõõdukalt ja sujuvalt. Suvekuudel väärt jalutuskäik looduses. Külastate finantsteenust pakkuva ettevõtte kodulehekülge. Vali traumade vältimiseks õiged jalanõud ja õige riietus, eriti õues ja külmema ilmaga sportides.

Aasta alguses kasvab sporditraumade arv - Uudised - Sakala

.

Uus töövaidluste lahendamise seadus | IURING Õigusbüroo

. Veendu, et sooritad harjutusi õigesti. Anna kehale aega harjuda, et tekiks regulaarse treenimise harjumus. Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga. Talvised ettevõtmised: Räästamatk Kõrvemaal on üks talvistest tippemotsioonidest. Sportimisega seotud õnnetuste arv kasvab jaanuarist, sagedased sporditraumad on lihaste ja kõõluste venitused ja rebendid. Liiga järsk ja intensiivne tervisespordiga alustamine võib aga põhjustada vigastusi, millest taastumine võtab aega. Uusaastalubadused matkasellidele Eesti saari ja reisimise võimalusi tutvustava blogina, oleme koostanud listi lubadustest, mis võiksid Eestimaad armastava matkaja lubaduste listi sattuda. Samuti sõnasta, miks on Sulle kasulik need lubadused ellu viia. Eriti siis, kui inimene ei ole pikalt olnud aktiivse eluviisiga, võib suveks kiiresti vormi saamise hind olla kahjuks päris kõrge

Kommentit