Üürimine vs kinnisvara ostmine: kumb on mõistlikum?

Esimesel korrusel asuvad üksteist erinevat renoveeritud ruumi, millest olulisemad on avar saal, söögituba ja kuus magamistuba. Üürimine vs kinnisvara ostmine: kumb on mõistlikum.. Kõrvalhoonetest on lisaks jääkelder ja uuesti rajatud tall.

- siit leiad oma unistuste kodu!

. Aaspere mõisahoone on klassitsistliku mõisaarhitektuuri üks kauneimaid esindajaid. sajandi alguses ning selle esimesed omanikud olid Helffreichid. Mõisahoonel on täiskelder, mille üks unikaalsemaid osasid on veinikelder. Mõisahoone renoveeritud ruumid on sisustatud ajastule vastava mööbli ja dekoratsioonidega, mis kõik sisaldub ka müügihinnas.

Erilahendusena asuvad magamistubade nurkades wc-d. sajandi alguses ning on rajatud Rennenkampffide suguvõsa poolt. Mõisani juhatab pooleteise kilomeetri pikkune sirge sihitee, mis on suunatud otse peahoone keskteljele. Renoveerimise käigus on säilitatud lai põrandalaudis, aknad ja uksed. Välja on vahetatud küttesüsteem, mis hoiab ka kõige külmematel talveilmadel hoone soojana. aastal.  Hoonet ümbritseb kaunis park ning hulk kõrvalhooneid. Vali parim 900 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Konuvere mõisaansambli moodustavad lisaks mõisale park tiikidega, peahoone ees klassikaline ringtee, mõisa tagant voolab mööda jõgi.

Otse omanikult või siiski kaasata maakler. KA NII SAAB!

. Üürimine vs kinnisvara ostmine: kumb on mõistlikum. Mõisa peahoone on osaliselt tänapäevastatud ja kohandatud eluruumideks koos dušširuumide/tualettide ning saunadega. Peahoone on seest renoveeritud ja korrastatud. Smslaaen sularahas

Kommentit