Uus Eesti pank Coop Pank alustas täna tegevust

Coop seadis eesmärgiks luua Krediidipanga põhjal tugev Eesti kapitalil põhinev Coop Pank, mis kasutab ära jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused taas inimeste kodu lähedale. Tööd alustas uus internetipank. Uus Eesti pank Coop Pank alustas täna tegevust. Isikukood või kasutajatunnus. Jäta mind meelde. Sisene. Oktoobri lõpus alustab tööd uus mobiilipank.

Coop teenused | Coop

. Kiirlaen SMS-laen 250 eurot Ferratum. Lisaks toimib Coop pangakaart Coop kaupluste kliendikaardina, mis annab ostudelt allahindluseid ja kogub boonuspunkte.

Euro päevakursid | Eesti Pank

. Eesti Pank on Eesti Eesti Vabariigi keskpank ja Euroopa Keskpankade Süsteemi liige. Eesti Pank tegutseb muudest riigiasutustest sõltumatult ja täidab talle seadusega pandud ülesandeid. Keskpanga peamine ülesanne on hindade stabiilsuse säilitamine. Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Coop Pank AS, Coop Finants AS ja Coop Liising AS kodulehel. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Praegu avab Coop Pank mitteresidentide kontosid neile ettevõtetele, kes Eesti äri ajavad, samuti võõrtöölistele, näiteks ukrainlastele ja valgevenelastele, kes siin palka saavad. Varem aastaid pangas arveldanud offshore-kompaniid pole aga enam teretulnud. Laenu investeerimine. Vali parim 600 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks.

Coop Pank

.

Eesti Pank

. Laen TH Bank.

Kommentit