Väikefirmade laenud

aasta märtsis finantsinspektsioonilt hüpoteekkrediidiandja tegevusloa. Meie leiame talle kiirelt lahenduse,” selgitas Nordic Hypo juhatuse liige Heikki Rannik.Nordic Hypo klientide hulgas on palju põllumajandusettevõtteid, kelle sissetulekud on hooajalised.

Laen kinnisvara tagatisel - Hüpoteeklaen - Nordic Hypo

. Kuid pangad soovivad näha ühtlast tuluvoogu,” märkis Tikk.“Kui raha on vaja kevadiseks külviks, siis selle jaoks ei tasu oma maad maha müüa, kuna selle väärtus kasvab ajas. “Meie portfelli kuuluvad ehitus- ja kinnisvarafirmad, põllumajandusettevõtted, kaubandusfirmad ja erinevad teenusepakkujad,” lisas ta.“Läheneme klientidele personaalselt ning laenu väljastamise otsustusprotsess toimub päeva jooksul. Ettevõtte laenud on üldiselt aasta või kahe pikkused,” lisas Tikk. home Toggle navigation Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks korter, maja, suvila, maa, põllumaa või mets.

Nordic Hypo laenud annavad väikefirmade tegemistele hoogu.

.

Rannik soovitab finantspartneri valikul kindlasti taustakontrolli teha. Väikefirmade laenud. “Nad jõuavad meie juurde, kuna saame pakkuda personaalset lähenemist ja arvestada, et põllumeeste tulud on sesoonsed. Väikefirmade laenud. Suuremate finantseerijate puhul võib selleks aega kuluda üks kuni kaks nädalat. Vajaduse korral saab maa tagatisel laenu võtta,” soovitas Rannik. Vali parim 900 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks. Kuid kui kaupmehel on vaja homme kaup välja osta, siis tal pole võimalik kaks nädalat oodata. Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks korter, maja, suvila, maa, põllumaa või mets.. Laenuandjad töötavad tulemustasu alusel ja tahavad, et sa võtaksid nii palju laenu kui vähegi võimalik

Kommentit