Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks

Samuti jälgime varjatud kaameraga, mis toimub auto remonditöökodades. Sloveenia lumelauaduo teeb imesid. Kiymet märkab, et Macide märgib üles toimunud sündmusi. Olulist rolli EKRE-taoliste parteide esiletõusus on mänginud endine Itaalia peaminister Silvio Berlusconi, keda peetakse Euroopa populismilaine alusepanijaks. Kui vähegi hoolid oma tervisest, siis on see saade just sulle! Saatejuht Indrek Ventmann. Ana aga lubab hoopis Zolit toetada. Vikramil on raske uskuda, et tumeda nahaga poiss nende laps on. Valedetektoritest viib Camilla endast välja. Kui see peaaegu võimatu missioon peaks õnnestuma, oleks tegemist ajaloo geniaalseima kuriteoga. Kiymetile Arif aga ei teata, keda ta taga otsib. Tuleb välja, et Maksuti ema Saadet ja Yörükhanide kokk Aysel on kunagised tuttavad. Selgub, et turvakaamerad lülitatakse kombluskaalutlustel SPA-s selleks ajaks alati välja, kui nunnad kümblevad. Alf taipab, et John takistab tahtmatult Jetti paranemist. Serhan saab lõpuks aru, kes tegelikult terve see aeg firmast raha varastas. Ühe noormehe viib Rachel Rodeo Drive’ile ratsutama ja kauboivarustust ostma. Neil paluti heita pilk tulevikku ja ennustada, milliseks kujuneb Eesti, kogu maailma, aga eriti nende endi käekäik. Juhtum osutub aga oodatust keerulisemaks, sest Deeks muutub ühe tunnistajaga liigagi lähedaseks häirides nii juurdluse käiku ja tekitades Calleni rühmas sisepingeid. Charlie't vaevab kummaline sügelus, mis nõuab täit tähelepanu. Pelinil on asjadest aga teistsugune nägemus. See tähendab muidu mugava eluga harjunud avaliku elu tegelastele nii varavalges ärkamist kui ka füüsiliste võimete piiride kompamist. Võmmist ja selgeltnägijas saab tandem, kes lahendab kõige keerulisemaid kuritegusid. Õuna üle puhkenud lahingus ei hellitata kedagi. Mikk Kotkas ja tema uus paarimees Uno Üksvärav tulevad asja uurima.

Vaid nädal on jäänud teleteenuse valimiseks - Uudised.

. Francisca ähvardab Mercedest. Karin pressib Ingelt raha välja. Chris esitab Oliviale raskeid küsimusi.

Hümeyras tärkab kahtlus, et ta mees võib teda petta. Tegelikkuses ei töötanud Seal aga CIA heaks, vaid pidi tänu suurejoonelises operatsioonis lõksu jäämisele esinema narkovastase võitluse agentuuri DEA agendina. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms. Saatejuht Roald Johannson. Merve'il on plaan olukorra päästmiseks. Macide usub, et Tarik võib olla Yusufi ja Meleki avariiga seotud. Burcu näeb võimalust olukord enda kasuks pöörata. Oya on tema pärast väga mures. Pelin korraldab suure peo. Kahjuks suudab Charlie õhtusöögil nii halvasti käituda, et Linda ei taha teda enam nähagi. Sooraj palub Zakiri abi, et Sandhya oma töökoha tagasi saaks. Ehkki poiss on üliandekas, on ta sealjuures ka ülimalt veider, nii et Portia peab tema ülikooli sokutamiseks kõvasti reegleid väänama. Samas halveneb ka Alzheimerit põdeva Jacki isa seisund ning Jack peab otsustama, kas saata isa sundravile. Ramsay seab ülesandeks valmistada peened road kolmeks tähtpäevaks. Holt valib Charlesi enda tiimi ja Rosa on täielikult Amy vempudele pühendunud. On aeg neid nihutada! Kõik kuulus või kummaline, mis liigub ja teeb häält, leitakse üles ja tuuakse rambivalgusesse. Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Morganite jahmatuseks süüdistatakse Masonit kanepiga äritsemises. Ta kavatseb tõestada, et tema ja Rana vahel pole midagi, kuid Rana on alati sammu võrra ees. Kelly ja Bud otsivad Alile kingitust. Tiimid, kes said madalaimad ja kõrgeimad punktid, saavad teada oma saatuse. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Anders juhib jaoskonda, kuid kui Mikk küsib tervislikel põhjustel puhkust, et Uno Üksväravast pääseda, tuleb Andersil taas võtta sisse koht oma vana paarimehe kõrval. Nüüd saab ta viimase, kõige ohtlikuma ülesande. Selim ja Melek veedavad koos aega. Santoshile mõjub uudis Sandhya minekust rängalt. Charles soovib veeta rohkem aega oma lapsendatud pojaga, nii et Jake on sunnitud üksi töötama. Peggy nõuab, et nad tutvustaksid end kahe õena. Kuid ta teab, et peab nüüdsest ettevaatlikum olema. Bosak hüppab Ritale peale. Kell tiksub halastamatult ja vigastus võib ühe tiimi võistlustelt välja jätta. Peggy osaleb jõulukaunistuste konkursil.

- Foorum » Ostuabi » mis marki autol kõige.

. Ääretult populaarseks saanud eriala ja ekstreemselt vastuolulised vaated inimeste tervisega seotud toitumise juhendamisel. Üksteise huumorisoone ja taluvuse piirid on eelmisel hooajal läbi katsetatud. Meenakshi sünnitab tütre ja vahetab haiglas oma lapse Daisa miniale sündinud poja vastu. Võitjameeskonna ahvatlused avaldatakse populaarses ajakirjas. Kuid Kuuuurija kangutab eesriiet ühe tuntud toitumisnõustaja isiklikelt toitumisharjumustelt, mis kohe sugugi ei ühti tema rangete soovitustega tervislikust toitumisest. Saates külalisena ralliekspert Rauno Paltser. Mine teatab, et ei ole Cenneti tõeline ema. Birce ootab põnevusega kohtumist Akiniga, kuid noormees ei tulegi tööle. Õpime motokrossis kurve võtma. Kaotajad peavad seekord koorima kilode kaupa viinamarju. Alfonso räägib Buendiadele Matildest. Marcel ja Gabby räägivad oma tunnetest. Restoranis ei suuda kumbki tiim teisest üle olla ja mõlemad peavad enda seast kaks nõrgimat välja pakkuma, kelle seast Ramsey valib kojumineja. Kavita püüab Sandhyat solvata. Jake'i ja Amy taaskohtumine on päris kohmetu, kuid Figgisega toimuv kassi ja hiire mäng külvab tohutut segadust. Kui sa oled aga kasutatud autode ekspert, siis tead, kust otsida.

Kava - Kanal 2

.

JÄRGMINE PEATUS | Kust võtab 16aastane tüdruk 10 000 eurot.

. Brody paneb restorani müüki ja tahab lahutust. Selim kohtub Cennetiga ja teatab talle, et teab, kuidas leida ta ema. Hooaja avaepisood paneb proovile armastatud laulja Lenna Kuurmaa, kes töötab päeva kitsefarmerina Andri-Peedo kitsetalus. Aurora räägib Mariale oma tunnetest. Ka Vinnie püüab kauboikannused vene moodi auga välja teenida. Arif teatab Macidele, et ei tea veel, kus Melek ja Elif viibivad. Robbo toetab Jasmine'i, kuid ise pole oma probleemidest üle saanud. Leslie otsustab kontserdi siiski korraldada, kuid see tekitab audiitoritega suure tüli. Mauricio keeldub Raimundot aitamast. Saates räägitakse tervislikust eluviisist, haiguste ennetamisest kuni ravini välja. Raimundol on Hipolitole ettepanek. Kiymet otsib meeleheitlikult taga Macide päevikut. Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Ozlem ähvardab Cengizi enda vastu käetõstmise eest. Tema ülesanne luhtus ja mees kaotas tänu avalikuks tulnud identiteedile oma elu. Inge jääb joomisega vahele. Viis aastat hiljem valmis sellest saatesari, kus kohtuti nendega uuesti. Al suundub viimasel minutil tähtpäevaks poodidesse. Kuus meest kutsutakse Ellen DeGeneresi saatesse, kus neid ootab üllatus. Serhan ei taha, et Oya teda näeks. Edip läheb Merve'i vaatama. Arzu käsib sekretäril Cenneti pabereid talle mitte kätte anda. Arzu läheb Cenneti poole koju Mukadfesiga kohtuma ja pahandab sellega Sunat. Terry keeldub aga mängus üldse osalemast. Birce muutub väga kurvaks. Adrian näeb aga üha rohkem endeid, mis abiellumise eest hoiatavad, Rosa joob end aga lihtsalt täis. Vendades tekitab see hulgaliselt isaprobleeme. Ta hakkab Peliniga koos rohkem aega veetma. Riza lubab oma pojale Orhanile, et otsib üles Cenneti ema. Seekord ei pea Dom koos oma tippspetsialistide tiimiga mitte ideed röövima, vaid selle hoopis ohvritesse "istutama". Pealinnast provintsi suunatud politseiuurija Antoni teed ristuvad kauni Elenaga, kes on tuntud oma müstiliste võimete poolest. Siin pole mitte ainult fosforiiti, vaid ka üliväärtuslikke akumetalle, rauamaaki, kulda, hõbedat jne. Saadet vannub Maksuti eest Yörükhanidele kättemaksu. Alani uus huviobjekt reageerib kummaliselt pärast temaga seksimist. Väike laenud Eesti laenud. Vildan ütleb Semale, et tuleb peagi Elifile järele. Kaunitar saadab roositseremoonial kolm meest koju, kuid kaks neist ei suuda sellega leppida. aasta Los Angeleses elab noor lesk Alice koos oma kahe tütretirtsu Paulina ja Dorisega, kes teenib elatist spiritualistlike petuseanssidega. Ann ja Mark püüavad lahkuminekutest üle saada. Kohtule esitatakse taotlus Serhani vabastamiseks

Kommentit