Viisid, kuidas ära tunda laenupettur

Pilked ja etteheited jooksevad tal mööda külgi maha. Viisid, kuidas ära tunda laenupettur.

Kuidas egoisti ära tunda – Maaja Koduleht

. Kui teistele tema valik ei meeldi – palun väga, lahkugu toast ja tegelgu millegi muuga! NAD EI ARVESTA TEISE HUVISID JA VAJADUSI Mõnes ootetoas, reklaamiklipil jne. Nende relvaks on küünarnukid, eesmärgiks edukas karjäär; nad vilistavad ideaalidele, nende ainus motiiv on omakasu. Kassiga võrreldes oleks koergi liiga tülikas ja kallis.

Egoistil on alati kiire – temal on ju igal hetkel nii palju tähtsaid asjaajamisi ees. NAD AHNITSEVAD, AGA EI ANNETA Olgu tegemist kolleegi sigaretipakiga, naabri bensiinikanistri või sugulase rahaga – niisuguseid laene oleks ju väiklane tagasi nõuda. NAD RÄÄGIVAD AINULT ISEENDAST Kõnepruugi esimene reegel: nende iga lause algab asesõnaga mina. Vastupidi: ta teeb suuri sõnu selle kohta, kuis oleks vaja hoolitseda kodutute ja lasterikaste perede eest. Mõistlikud laenud. Viisid, kuidas ära tunda laenupettur.

Kuidas tunda ära alkoholismi või teisi sõltuvusprobleeme.

. Neid on üha rohkem nii naiste kui meeste seas; nende vahel valitseb sõnatu solidaarsus, nende mentaliteet on ükskõiksus masside vastu. Kõige targem on kõik sissetulekud otsekohe Šveitsi või Luxemburgi pankadesse kantida, – varjatud sissetulekuid otsitakse ju ainult oma riigist. NAD HOIAVAD MAKSUDEST KÕRVALE Inimene pole ju rumal, et oma töö ja vaevaga teenitud raha lihtsalt ära kinkida! Sellepärast on egoistidele hästi selged kõik viisid, kuidas maksudest kõrvale hiilida. Egoistid ei püüagi end mingite maskide taha varjata. Psühholoogid on veendunud – egoistid teevad kogu maailmas võidukäiku: perekondades ja parlamentides, firmades ja valitsustes. NENDE KORTERITINGIMUSED OLGU IDEAALSED! Elamispinda olgu vähemalt sada ruutmeetrit, ja selle peab neile andma munitsipaliteet – riik ei tohi ju oma alamat milleski kitsendada! Mida tühisem ametnik, seda avaramaid elamistingimusi ta vajab. Tegelikult oskavad nad osavasti kõik kolleegide kaela veeretada, ja peavad täpselt silmas ainult tööaja lõppu.

Ettevaatust! Kuidas levinud petuskeeme ära tunda ja neist.

. Nad ei saa kunagi minutitki kauemaks jääda. NAD TEEVAD TÖÖD NII VÄHE KUI VÕIMALIK Laua taga istuvad nad ülimalt keskendunult, piinatud nägudega, sest upuvad töösse. Inimene ise on enesele ju lõpuks kõige tuttavam vestlusteema, ja egoistile kõige armastatum. Ja on tänu sellele – ka seda näitas küsitlus – elus hästi edasi jõudnud.

Kommentit